reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Klub ANTY-TEŚĆ(owa)

reklama
Mój teść chodzi do klubu seniora i tak się wszystkim przechwala że tyle go bab podrywa to niech sobie weźmie jakąś z mieszkaniem i się wkońcu wyprowadzi. Marzę o tym i śniękażdej nocy i każdego dnia
 
Gorzej jak jedna z tych teściowych zamieszka z jej teściem :-D Zamiast on u niej :-D


nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

simpsonowie-krzyk-40x40_214.jpg
 
J też chcę do klubu ja też!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Moja jest ''super'' nie wiedziała że jestem w ciąży do samego końca dowiedziała się jak Michaś miał miesiąc i do tej por go nie widziała i dobrze a mieszka kilka kilometrów od nas .wogóle ostatnio widziałam ją 2 lata temu na wszystkich św iętych na cmentarzu no i pewnie teraz się z nią spotkam ale niech się słowem odezwie to dam jej popalić
 
reklama
Do góry