reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy można nauczyć dziecko spać? Jeśli ledwo żyjesz z niewyspania musisz to zobaczyć. Może ta metoda u was się sprawdzi. Czy trening snu ma sens?

    Jak chronić dzieci przed seksualizacją i mądrze edukować. Nie przegap!

    A zdążysz wysłać zgłoszenie i wygrac Lego Duplo? Teraz

reklama

Klub Malucha Bąbelkowo Wrocław zaprasza na dzień otwarty

Dołączył(a)
24 Listopad 2009
Postów
1
Rozwiązania
0
W Bąbelkowie najważniejsze są dzieci i ich dobre samopoczucie.
Zapraszamy Rodziców szukających dziennej opieki i przyjaznego otoczenia dla swoich pociech. Oferujemy całodzienną opiekę z wy- żywieniem, możliwość dowolnego ustalania warunków pobytu, a dla chętnych również opiekę w niepełnym wymiarze godzin. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego dziecka, z uw- zględnieniem jego potrzeb oraz domową, kameralną atmosferę.
Dokładamy wszelkich starań, by Państwa pociechy czuły się u nas dobrze i swobodnie żeby nabywały nowe umiejętności, a poprzez zabawę w gronie rówieśników, pod czujnym okiem pedagogów, uczyły się samodzielności oraz zasad bycia z innymi.

Zapraszamy wszystkich Rodziców na dzień otwarty 14 stycznia w godzinach 12-15. Uwaga! Dla wszystkich rodziców, którzy tego dnia zdecydują się zapisać swoje Bąbelki do nas 50% zniżka na wpisowe.

BĄBELKOWO:)
Punkt Przedszkolny Bąbelkowo - Świetlica, Żłobek - Wrocław, Poland | Facebook
 
reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry