reklama

Klub malucha

Temat na forum 'Mamuśkowo' rozpoczęty przez Myszencja82, 13 Lipiec 2010.

1. Myszencja82

Myszencja82 Fanka BB :)

Dziewczyny! proszę o pomoc. Czego oczekiwałybyście od placówki jak w tytule. Miejsce w rodzaju mini żłobka. Jak powinno wyglądać, co powinno się znaleźć w jego ofercie, jaka powinna być cena za godzinę, dzień, miesiąc. Poproszono mnie o pomoc przy organizacji tego typu placówki. Będę wdzięczna za wszelkie sugestie.

Z góry dzięki

2. kaasiorek84

kaasiorek84 Fanka BB :)

jako pedagog nie jestem pozytywnie ustosunkowana do tego typu placówek;/ wiem, że niestety nie wszyscy mają możliwość opieki nad dzieckiem cały czas....więc przede wszystkim dobra i spooora kadra pracowników..bo przy malutkich dzieciach to jest najważniejsze..stałą opieka polegająca nie tylko na podaniu jedzenia i przebrania- co niestety jest bolączką wielu państwowych placówek;/....rozumiem, że to ma ma być prywatny Klub? wiec ceny i tak są wyższe niż w panstwówkach...ciężko mi podać konkretną kwotę..;/

3. reklama
  4. rechot1sb

rechot1sb Tomaszoland

jako pedagog jestem neg nastawiona ale jaśli miałabym wybierać to podstawa to kadrA, sprzęty, zajęcia ruchowe z elementami rehabilitacyjnymi co jak kontrola rozwoju fizycznego, różnorodność zabaw i zajęć ale to już inwencja kadry zeby non stop ni malować czy na placu siedzieć, dobrze zbilansowana DIETA, opieka medyczna na miejscu - piguła :)

5. kaasiorek84

kaasiorek84 Fanka BB :)

o właśnie kontrola rozwoju fizycznego:) dobrze rechot:) dzieci często miewają napięcie mieśniowe itp. warto sprawdzac dziecioszki, jak się rozwijają:)

Poleć forum