reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Klub Mam - Bródno (Targówek)

Nnnecia

Początkująca w BB
Witam wszystkie Drogie Mamy i ich Kochane Urwisy! :-)

Noszę się z zamiarem stworzenia Klubu dla Matek, Ojców oraz ich pociech. Poczęłam już przygotowania - parę kwestii już jest wiadomych, a pare pozostaje jeszcze bez odpowiedzi. Między innymi ta:

Czy są Mamy zainteresowane takim klubem, w naszej dzielnicy?! :biggrin2:

Czekam na odpowiedzi, rady i sugestie!

reklama

Nnnecia

Początkująca w BB
Już wszystko wiem - miejscem spotkań Klubu Mamy i Taty będzie

Dom Kultury Świt.

Mam do wybrania różne sale, a wraz z nimi różne dni tygodnia i różne godziny. Przebrnęłam przez wszystko i proponuję:

Poniedziałki od godz. 14:00 do godz. 17:00
Pozostaje już tylko termin, 2.11.2009r. odpada - ponieważ muszę trochę zareklamować klub - ulotki, plakaty etc. Więc może 9.11.2009r?​

Nnnecia

Początkująca w BB
Zawsze możesz (możecie) pisać bezpośrednio do mnie na maila, gdyby wątek podupadł - ale wątpię, lubię czasem coś skrobnąć gdzieś na forum. :)

Ostatnia edycja:
reklama

AsiA_rem

Aktywna w BB
Miasto
Warszawa
ciekawe jaki będzie odzew od innych przyszłych mama bądź obecnych.
Ja się pewnie pojawię na chwilkę bo termin mam na koniec listopada ale później zawsze będzie prościej :-)

Do góry