reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Klub Mam - Bródno (Targówek)

reklama
Wypada, wypada - jak przyjdziesz w ciąży to dowiesz się czego możesz się spodziewać w pierwszych miesiącach. ;-)

Nie ma problemu dla osób zameldowanych gdzie indziej. Klub jest otwarty na mamy ze wszystkich miejscowości. :tak:

Chętnych jest coraz więcej, ale jak narazie mało w praktyce. Kiedy klub nabierze rozmachu wtedy będziemy planować spotkania w inne dni i o innych godzinach. Wszystko da się zrobić... tylko narazie trzeba poczekać na większą ilość klubowiczów. :-)
 
Hej dziewczyny!

Pomyliłam się i zamiast napisać, że spotkanie jest 4 w poniedziałek, napisałam, że jest 5.

Dlatego: PRZEPRASZAM WAS BARDZO.

Mam nadzieję, że nikt jutro nie przyjdzie i nie będzie czekał. A ja tym czasem lecę na spotkanie.
 
Cześć!

Dawno nie pisałam - pojawiły się nowe wiadomości na stronie - www.klubmamyitaty.blogspot.com

Powatało także nowe forum, na które was serdecznie zapraszam. Mam nadzieję, że na forum będą udzielać się również Mamy, których nie było jeszcze na spotkaniach. :-) Krytyka i propozycje warsztatów na forum mile widziane. ;-)
 
Hello,

Witam po długiej przerwie. Zapraszam do wspólnego prowadzenia BLOGA on-line!

Wystarczy mieć konto na google/gmail. Adres bloga niżej, chodzi o to, żeby wstawiać informacje które nas intersują - imprezy, które się znalazło - ciekawe zajęcia - wszystko co interesuje nas - rodziców.

Zainteresowanych proszę o wstawienie adresu mail w komentarzu do ostatniego posta na blogu -> KLUB MAM - on-line

--
Klub Mamy i Taty
 
Do góry