reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Klub mam małych alergików

Rubi:-D no to problem,ha ha.Przecież taśmą nie da rady mu zakleić buzi;-),tak jak w szkole gadułom zaklejał mój nauczyciel.No zostaje mieć nadzieję,że będzie powściągliwy w tym dniu:blink:
 
reklama
kobietki ale tak siedze i kombinuję, że przecież nie tylko alergia daje ten śluz w kupce i tą większą ilość kupek. Czego ja mam jeszcze doszukiwać się? bakterii? pasożytów? rota to nie jest na pewno, może jakiś niedorozwój i brak jakiegos enzymu? bo może fakt, że zbieglo się to z wysypką jest czystym przypadkiem....
Zaczął się sezon urolpowy i w mojej mieścinie zaraz poznikaja lekarze, a mam wrażenie, że jak sama nie powiem jakie chcę zrobić badania i jakich mi trzeba skierowań to nikt z Nich nie wyskoczy z inicjatywą. Ten dicoflor to też na moją sugestię:wściekła/y:. Pediatra wogóle twierdził, że nie ma probiotyku bez laktozy - ehhhh. A alergologowi musiałam podsunąć bo sam nie proponował.
Jakie my Mamy musimy być mądre i pedagogika i medycyna, ze nie wspomnę o farmacji...

 
kobietki ale tak siedze i kombinuję, że przecież nie tylko alergia daje ten śluz w kupce i tą większą ilość kupek. Czego ja mam jeszcze doszukiwać się? bakterii? pasożytów? rota to nie jest na pewno, może jakiś niedorozwój i brak jakiegos enzymu? bo może fakt, że zbieglo się to z wysypką jest czystym przypadkiem....
Zaczął się sezon urolpowy i w mojej mieścinie zaraz poznikaja lekarze, a mam wrażenie, że jak sama nie powiem jakie chcę zrobić badania i jakich mi trzeba skierowań to nikt z Nich nie wyskoczy z inicjatywą. Ten dicoflor to też na moją sugestię:wściekła/y:. Pediatra wogóle twierdził, że nie ma probiotyku bez laktozy - ehhhh. A alergologowi musiałam podsunąć bo sam nie proponował.
Jakie my Mamy musimy być mądre i pedagogika i medycyna, ze nie wspomnę o farmacji...


Alergia i astma mają podłoże toksyn wewnątrz organizmu!
Poczytaj dlugie ale warto.
 
coz tu tak cicho? nic sie u Was nie dzieje?

my skonczylismy antybiotyk w srode i za dwa tygodnie jedziemy na badanko krwi i zaczynamy prowokacje ;-) mam nadzieje ze Jasiek z niczym nie wyskoczy do tego czasu ;-)
 
Oj,dzieje się,dzieje :-). Ale jak dzieją się dobre rzeczy to wolę siedzieć cichutko bo gdy tylko pochwalę to coś się psuje. Dicoflor i Ketotifen unormowały biegunkę i wygląd kupek;-).
Teraz ja mogę potrzymać kciuki za Jaśka.:tak:

 
zaglada, zaglada.... i nawet napisze ze z naszej prowokacji na razie znow nici bo Jasiek chyba ma angine :-(
od wczoraj temperatura 38-39 st. C i bol gardla... zobaczymy co powie lekarz....czy znow antybiotyk...:no:
 
Witam. Jestem Magda i jestem mamą trójki dzieci. Mój obecnie trzyletni synek Kamil miał zrobione testy z krwi w wieku 9 miesięcy. Oczywiście wywalczyłam skierowanie do alergologa, bo pediatra nie chciał mi dać, bo stwierdził, że trzeba obserwować dziecko. A mój synek jak skończył pół roczku to sie zaczęła walka z zapaleniem oskrzeli, które się ciągle powtarzało regularnie co miesiąc. I Jak się okazało to testy wykazały, że mały jest uczulony na białko mleka krowiego i jajka. Ale dzięki bogu trafiliśmy do dobrego specjalisty i w tej chwili Kamilek ma trzy latka i jest zupełnie zdrowy. Pozdrawiam.
 
reklama
Witam wszystkie mamy !!!

Mam takie zasadnicze pytanie czy to możliwe żeby moja Konstancja miała alergię na tyle rzeczy????

Nauczona doświadczeniem i pokrzepiona radami RUBI wprowadzam do swojej diety (mała na piersi) po jednym nowym produkcie głównie chodzi o owoce i już wiem że mogę tylko jabłka,czereśnie i arbuza a zakazane są jagody , porzeczki i truskawki z nowości przecież wykończyć się można:wściekła/y::wściekła/y: boję się ruszyć malin,gruszek i brzoskwiń...jestem przerażona myślą o wprowadzaniu nowych pokarmów.
Ale cisza. Nikt tu nie zaglada?
Zaglądam,ale czasami czasu brak a i jakiś wypad na działkę się trafi:tak::tak: i tak zleci....
Witam. Jestem Magda i jestem mamą trójki dzieci. Mój obecnie trzyletni synek Kamil miał zrobione testy z krwi w wieku 9 miesięcy. Oczywiście wywalczyłam skierowanie do alergologa, bo pediatra nie chciał mi dać, bo stwierdził, że trzeba obserwować dziecko. A mój synek jak skończył pół roczku to sie zaczęła walka z zapaleniem oskrzeli, które się ciągle powtarzało regularnie co miesiąc. I Jak się okazało to testy wykazały, że mały jest uczulony na białko mleka krowiego i jajka. Ale dzięki bogu trafiliśmy do dobrego specjalisty i w tej chwili Kamilek ma trzy latka i jest zupełnie zdrowy. Pozdrawiam.

Szczęściara...że tak pięknie i bez problemu synka zdiagnozowali i że testy jasno wyszły:-D:tak::-D:tak:.Takie posty podnoszą na duchu!!!!
 
Do góry