reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Klub Mam Zombi :)

widze ze u wszystkich jest tak samo:-(mam identyczne mysli:no:
a teraz maly spi mi na kolanach az boje sie odlozyc:-(taki byl spokojny po kapieli bawil sie, smial az nagle ryk - pomyslalam kolka ale mi do konca nie pasowalo to na kolke:no:posmarowalismy dziasla -cisza!!!!!!!!dostal gryzaka myslalam ze go zje:szok:po pol godzinie to samo, znow po zelu cisza, boze:-(teraz zasnal ale nie wiem co bedzie jak odloze:-:)no:ale ide sprobowac bo rece mi omdlewaja:-(
 
reklama
Dzień dobry z rana:-)
wiecie co?mysle ze kazda ma czasem takie chwile i to jest zupelnie normalne,i nie ma sie czego wstydzic;-)wiem ze potem jest nam zle bo One sa takie malenkie,bezbronne i tak strasznie zalezne od nas-a my sie wydzieramy,denerwujemy i przeklinamy dzien w ktorym zostalysmy matkami:-Dale kazda z nas ma prawo do zlego dnia i chwil zwatpienia,nie zawze moze byc pieknie:sorry2:najwazniejsze ze nasze brzdace sa dla nas calym swiatem i nie damy im zrobic krzywdy:tak:hawk:-)
U nas nocka super:tak:(oby nie zapeszyc:-p)
Jak moj słodki ksiaze zjadl o 19:30 tak mu sie oechcialo spac i padl mi dopiero po 21;-)ale nastepnie obudzil sie o polnocy na swoje mleczko ktore zjadl prawie przez sen:-D i od razu padl a nastepnie o 4-na mleczko-padl i szczesliwy a ja wyspana wstal o 7:30-o 8 sniadanko a teraz siedzi na lezaczku i wcina lapke:-D
czyli noc nalezala do udanych:tak:nie moge narzekac:-)
A jak u Was kochane?Karolka,Raabit.Luxik??nadal biedne czy jakas poprawa?
 
u nas nocka w porzadku:tak:maly zaczal sie krecic przed 3 na spaniu zjadl i potem kolo 6 tez ostatecznie wstalismy po 8:-)
 
Kira pisałam ci już rano na gg że noc była kiepska :wściekła/y: nawet nie chce mi sie opisywać, zeby sie nie denerwować :tak: ale wciąż mam nadzieje na lepsze jutro :-):-D:tak:
 
Ej..czuje sie olana...

ja już nie mam na nic sił, ryczę od rana, dopiero teraz odetchnęlam, bo Ulka poszła z tatą na spacer.
Już nie wiem co temu dziecku zrobić, żeby zaczęła lepiej sypuiać. wczoraj zasnęła ostatecznie o 22.30 a od 1.00 juz się kręciła (jadła 2 razy w międzyczasie) i tak o 3.00 się w końcu obudziła, potem do 4.0 nie spała, no a potem do 8.00 co godzinę budziła się do cycka. Ja chyba osiwieję albo najpierw zwariuję!!!! I tak jest właściwie co noc, ona nie śpi tylko drzemie i ciągle chce cyca, ja ją chyba za 2 miesiące odstawię.
 
nie czuj sie olana Naur-powwitalam Cie na innym watku:tak:
A-czyli witamy w ciezkich nockach-moze ty masz jakis pomysl:confused:
Raabit-ja najpierw napisalam na forum a dopiero potem z Toba na gg rozmawialam:-)
 
Naur ja nie karmie piersia i specjalistka nie jestem ale moze jak tak często sie budzi na cyca to sie nie najada??może przed snem butelke spróbuj podać?
 
Naur jestem pełna podziwu że jeszcze po tych przebojach nie podałaś butli! :tak: a moze faktycznie twój pokarm jest za mało kaloryczny dla Uli?:confused: moze przed snem butle z mlekiem modyfikowanym lub z kaszką?
 
reklama
wiecie co?? głupio sie przyznac ale ja chyba sie do tego wątku nie nadaje
jak czytam wasze posty to mysle że u mnie jest ok!! moje dzidzi chyba nauczyło mnie CIERPLIWOŚCI!!

tylko zobaczymy jak będa ząbki szły...
 
Do góry