reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Klub Mam Zombi :)

Karolki

Podwójna mama:)
Dołączył(a)
4 Październik 2007
Postów
1 438
W sumie to pomysl Luxik:-Dale mysle ze to dobry pomysl zeby istnialo miejsce w ktorym wykonczona mama moze spokojnie sie wyzalic, poprzeklinac itd:wściekła/y:bo czesto siedzimy same w domu z maluchem i nie mamy sie przed kim wygadac:baffled:nie wiem co Wy o tym myslicie???
 
reklama
Niestety ale tez musze sie dopisać :wściekła/y: chociaż mój kochany mąż walczył tej nocy z małym i dzisiaj też będzie :tak: powiedział ze musze odespać chociaz 2 noce ciurkiem bo inaczej sie wykończe! ale mam kochanego męża! i sam no to wpadł! :-):-D:szok:
 
raabit faceci czasem maja przeblyski:tak::-Dmoj tez czesto karmi w nocy bo ja czasem nie jestem w stanie:zawstydzona/y:nie moge sie rozbudzic:-)
 
Dziewczyny jak przeczytałam nowy watek to myslałam że dotyczy mam których maluchy juz ząbkuja:confused:dobra jestem hehe:-pale mam kojarzenie:sorry2::baffled:
 
Natalia jak sie zacznie ząbkowanie to napewno wątek "Klub mam zombi" będzie idealnym miejscem do pisania :tak:
 
no wiecie co dziewczyny nie jestescie w temacie:-D:-D:-D
raabit zabkowanie juz sie zaczelo u mojego Karola i Tomeczka Luxik:tak:ale u nas zebow nie widac:no:gdzies w srodku sie wykluwaja:sorry2:
 
Karolki jestem jak najbardziej w temacie ząbkowania :tak: nawet pisałam w innym wątku do Luxik że jestem w szoku że Tomuś już ma ząbki bo rodziłyśmy razem na forum tego samego dnia :tak: taki poród rodzinny hihihhihihi

A skąd wiesz ze u ciebie zaczyna sie ząbkowanie skoro nie widać ząbków?
 
reklama
raabit bo bylam u lekarza tak wyl:baffled: i dziasla sa bardzo przekrwione i powiedziala ze zabki ida:szok: tylko ze zabki moga sie wyrzynac kilka tygodni zanim sie pokaza na zewnatrz:tak:zabkowanie nie oznacza ze dziecko juz ma zeba - dobrze by bylo:-p:-Da gryzie jak nie wiem i slina leje sie strumieniami:baffled:
sama bym nie byla pewna ze to zeby ale w tym ich swietle w przychodni to juz uwierzylam bo dziaslo zaswiecilo na czerwono:szok:
 
Do góry