reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Klub mam

Maite,
A jaki masz zawód?
Na prawdę tak ciężko we Wro o pracę? Ja kiedyś szukałam pracy w drogeriach takich jak rossman, sephora, ale nawet mi nie odpisali:-(
No i żeby iść do pracy trzeba kombinować, bo do żłobka teraz dziecka mi nie przyjmą.

Witam!

jednak dzieci najlepiej sie stymuluja nawzajem.

Widzę jak Julcia woła "dzieci! dzieci!" i bardzo do nich lgnie. Miesiąc byłyśmy u mojej mamy, przyjechały też jej starsze kuzynki- córcia zrobiła postępy w rozwoju :-)
 
reklama
jeśli chodzi o pracę, to myślę, że można iść na kasę do sklepu, do call center, do drogerii (rossman, douglas, sephora), jako hostessa (weekendy), sprzątanie biur...
 
Ja jestem biologiem ze specjalnoscia techniki laboratoryjne- szukalam pracy w labie, bezplatnych praktych, stazow... nie ma nic... wszedzie chca z doswiadczeniem, albo po uczelniach technicznych.. teraz zaluje, ze nie poszlam tak jak maz na polibude.. on jak skonczyl studia to po niego dzownili! No i ma super prace... ja nawet sie zastanawiam czy sie nie przekwalifikowac i nie skonczyc zaocznie polibudy, ale na to trzeba kase. A wysylam CV wszedzie do jakis sensownych prac ( pomijam prace w drogeriach, call center itp, bo tam ledwo 1200 za pelen etat daja i jeszcze gonia do pracy w weekendy, mam prae znajomosci tam). Szukam pracy biurowej, ale no zero. zobaczymy co bedzie dalej...
 
nie, nie jestem diagnosta laboratoryjnym, bo do robienia analiz DNA, immunologii itp tego nie trzeba a to mnie interesuje. Kurs platny na medycznej kosztuje 12 tys zloty, co mnie sie wogole nie oplaca robic, bo jako diagnosta to mi sie nie bardzo zwroci,a na kurs bezplatny (kursy trwaja 3 semestry) jest konkurs, zeby sie dostac, ale cos ostatnio nie bylo naboru, bo bym startowala :)

teraz ruszylam swoje wszsytkie kontakty no i zeby nie zapeszac moze sie cos znajdzie.... :)
 
Do góry