reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Mamy z okolic Piaseczna k. Warszawy

przyszłe i obecne mamy mieszkające w pobliżu Piaseczna koło Warszawy, gdzie, co i jak znaleźć

klub mam

Miasto
Piaseczno
Rozwiązania
0
jak już maluch się urodzi i będziecie miały ochotę zrobić makijaż i gdzieś w końcu wyjść to znalazłam dwa miejsca do których można się wybrać z maluchem i ponarzekać z innymi mamami :-)

Klub Rodziców Piaseczno-Nowa Iwiczna
spotkania:
Piaseczno, wtorki, 10:00-12:00. Sala w domu parafialnym (obok kościoła św. Anny), na pierwszym piętrze po lewej stronie, wejście przez kancelarię parafialną
Nowa Iwiczna, środy, 10:00-12:00, GOK w Mysiadle w Myszce ul. Topolowa 2, sala to tzw. kawiarenka znajdująca się po lewej stronie
strona: www.klubrodzicow.yoyo.pl email: klubrodzicow@gmail.com

Klub Mam "Cudowny Świat Dziecka"
spotkania:
czwartki od 11:00, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno, 12 Filia w Chojnowie, ul. Klonowa 16, 05-532 Orzeszyn
strona: www.bibliotekachojnow.blog.onet.pl email: biblioteka_chojnow@onet.pl

reklama

nutria

Mama X 2009
Rozwiązania
0
generalnie tak, a byłaś na którymś z tych spotkań? bo mi się nigdy nie udało trafic - choc probowałam 0 moze w złe dni.. ?

karola79

super mama ;)))
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Chciałam się przywitac, mieszkam w Nowej Iwicznej mam 2 letniego synka i czekam na bliżniaki:-D:-D:-Dmam nadzieje, że kiedys bedziemy miały okazje sie spotkac

Do góry