reklama

klub mam

przyszłe i obecne mamy mieszkające w pobliżu Piaseczna koło Warszawy, gdzie, co i jak znaleźć

1. ania-piaseczno

ania-piaseczno Początkująca w BB

jak już maluch się urodzi i będziecie miały ochotę zrobić makijaż i gdzieś w końcu wyjść to znalazłam dwa miejsca do których można się wybrać z maluchem i ponarzekać z innymi mamami :-)

Klub Rodziców Piaseczno-Nowa Iwiczna
    spotkania:
    Piaseczno, wtorki, 10:00-12:00. Sala w domu parafialnym (obok kościoła św. Anny), na pierwszym piętrze po lewej stronie, wejście przez kancelarię parafialną
    Nowa Iwiczna, środy, 10:00-12:00, GOK w Mysiadle w Myszce ul. Topolowa 2, sala to tzw. kawiarenka znajdująca się po lewej stronie
    strona: www.klubrodzicow.yoyo.pl email: klubrodzicow@gmail.com

Klub Mam "Cudowny Świat Dziecka"
    spotkania:
    czwartki od 11:00, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno, 12 Filia w Chojnowie, ul. Klonowa 16, 05-532 Orzeszyn
    strona: www.bibliotekachojnow.blog.onet.pl email: biblioteka_chojnow@onet.pl

2. nutria

nutria Mama X 2009

generalnie tak, a byłaś na którymś z tych spotkań? bo mi się nigdy nie udało trafic - choc probowałam 0 moze w złe dni.. ?

3. reklama
  4. karola79

karola79 super mama ;)))

Chciałam się przywitac, mieszkam w Nowej Iwicznej mam 2 letniego synka i czekam na bliżniaki:-D:-D:-Dmam nadzieje, że kiedys bedziemy miały okazje sie spotkac

5. ania-piaseczno

ania-piaseczno Początkująca w BB

cześć Karola, witam Cię serdecznie gratuluje podwójnego szczęścia :)

Poleć forum