reklama

Klub mamy noworodka - co to takiego:-)

Temat na forum 'Noworodek' rozpoczęty przez aniaslu, 30 Marzec 2012.

1. aniaslu

aniaslu Administrator Członek załogi

Swoje miejsce mają ciężarówki i mamusie niemowlaków itd., itp., ale jest taki pierwszy czas, kiedy w nasze ramiona trafiają po raz pierwszy maluszki lub właśnie mają trafić i kłębią się nam tysiące myśli, i mamy mnóstwo pytań, i obaw, i ekscytacji. Dlatego powstał ten wątek. Mam nadzieję, że mamy, które już mają starsze dzieciaczki wspomogą swoją wiedzą przyszłe lub bardzo "świeże" mamusie:tak: A dodatkowo będę zapraszać różne mądre osoby, które poświęcą trochę swojego czasu, żeby odpowiedzieć na Wasze pytania. Tak więc brzuchatki i młode matki -przybywajcie i tematy zakładajcie:-)

2. wiesolg

wiesolg Początkująca w BB

Witam, nie jestem pewna czy to co napiszę do tematu, ale chyba tak. Będąc mamą już rocznego bobaska, a jednocześnie pedagożką i opiekunką dziecięcą zabrałam się za własny "biznes" - żłobek. W tej chwili mam malutki jeden punkt, ale marzy mi się nie tylko większy żłobek z prawdziwego zdarzenia, ale również coś,co dla siebie nazwałam "patronaż noworodków". Polega na tym, że mama z małym bobaskiem który dopiero co się pojawił na świecie może przyjść do mojego żłobka, otrzymać porady, nauczyć się jak robić masaż niemowlęcy, jak pielęgnować, jak nosić itd. Może też "podrzucić" swego Malutkiego Człowieczka do placówki na godzinkę-dwie. W tym czasie Maluszek będzie miał profesjonalną opiekę w osobnym pokoiku, a później jakby rodzice zdecydowali się oddać swoje Dzieciątko do mojego żłobka to dostaną rabaty, bo w trakcie tego patronażu też będą musieli ponieść jakieś koszta. pomysł ten pojawił mi się, gdyż z mężem nie mamy nikogo w Warszawie i na samym początku po urodzeniu naszego synka musiałam z nim jeździć nawet do przychodni dla dorosłych, narażając na zarazki, mróz itd. i nawet na fryzjera nie było czasu...Czy uważacie, iż jest to potrzebne? czy są mamy-taty chętni do skorzystania z podobnej formy opieki?

3. reklama
  4. DariaKwia

DariaKwia Aktywna w BB

Myślę, że znajdzie się wiele osób, które chętnie skorzystają z takiej możliwości :)

Poleć forum