reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Klub Mamy w Krakowie

Dołączył(a)
31 Maj 2009
Postów
6
Witam was Kochane obecne i przyszłe mamusie na pewno wiele z was zadaje sobie pytanie czy mamy w Krakowie coś takiego jak "Klub Mamy" gdzie można się spotkać, wymienić doświadczeniami albo po prostu pogadać jak kobieta z kobietą.:tak: Widziałam juz podobny wątek na forum Baby Boom i słyszałam ze takie miejsce ma byc otwarte w Krakowie Klub Mamy i Malucha Baby Boom - www.klub-babyboom.pl jednak na razie nie doszło to chyba do skutku to po pierwsze, a po drugie ceny nie są zbyt zachęcające tak przynajmniej mnie się wydaję:eek: Myślę że można by zorganizować cos takiego samemu, wymyslic sobie konkretne miejsce i dzień tygodnia i umawiać sie np w grupce 5-10 osobowej, zarówno mamusie jak i panie oczekujące dzieci. Nie wiem jak sparawdziło by sie to w praktyce jednak kobiety w innych miastach preferują ten ro0dzaj wypoczynku, nawet jeśli kluby nie przetrwają zawsze nawiążę się ciekawe znajomości i zaczerpnie wiedzy. Czekam na waszą opinię z niecierpliwością :) :sorry:
 
reklama
Miloby bylo sie spotkac i wymienic doswiadczeniami na zywo,a przy okazji pociechy by sie pobawily:-D
jedno co powiem do takiego trzeba troche zaangarzowania i znalezienia wspolnego miejsca i czasu,jak np plac zabaw przy parku jordana czy parku na awf(to podobno b.fajne miejsce)
no i chetnych mam,szkoda tylko,ze trudno rozkecici forum krakowianek:-(
 
Czesc mamusie ciesze sie ze podoba wam sie pomysl .......... Ja na razie nie mam jeszcze dziecka , oczekuje wlasnie synusia ale dlatego tym bardziej chetenie sie z wami spotkam by poznac zdanbia doswiadczonych matek na temat opieki nad dziecmi itp ..... no ale widze ze jak na razie moj post nie cieszy sie popularnoscia wiec chyba bedzie nas nie wiele :(
 
no to i ja się dopisuję do tego grona, co prawda osiedlamy się w Wieliczce, ale to rzut kamieniem od Krakowa.
Jeśli już macie plany na jakieś spotkanko w sierpniu to chętnie dołączę:-) może wtedy wymyślimy jakieś dodatkowe atrakcje:-D
 
reklama
Do góry