reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Klub Mamy w Krakowie

Hm... Wiesz... Myślę sobie, że są sytuacje, kiedy takie przedszkole może być najlepszym pomysłem. Jeśli ktoś nie ma rodziców czy teściów na miejscu musi wyjechać nagle, to taki rodzaj przechowalni dzieci może być przykrym, ale bardzo wygodnym rozwiązaniem. Inna sprawa, jeśli dziecko jest nieśmiałe i źle nawiązuje kontakty z obcymi...
 
reklama
ciekawi mnie, jak rozwiązują sprawy psychologiczne? Jak oddziaływają na dziecko, które przychodzi pierwszy raz...
 
Moja mama opowiadała mi o takim straszliwym tworze za komuny: przedszkole tygodniowe. Rodzice na cały tydzień z sobotą włącznie oddawali dziecko pod opiekę państwowej instytucji. Widywali dziecko z soboty na niedzielę i w niedzielę. Ciekawe jakie nieodwracalne zmiany w psychice tych dzieci to spowodowało?
 
No to już gorzej niż dom dziecka...Chyba... Nie znam nikogo, kto by z czegoś takiego korzystał.
 
No, za komuny było mnóstwo takich "kwiatuszków". Dobrze, ze przedszkole tygodniowe zamienia się na całodobowe i to tylko dorażnie :).
 
Hej:) ja jestem z Olkusza, około 40 km od Krakowa i jestem bardzo zainteresowana spotkaniami:):) mam podobny problem co plastelinka 5, mam 23 lata i mam dwuletnią córeczke Zuzie i drugą w drodze (termin na 24 lipca), z racji mojego wieku znam niewiele mam z dziećmi:):) chciałabym się spotykać przynajmniej na razie z mamami razem z dziećmi, bo nie mam narazie za bardzo innnej możliwości:):) czekam na propozycje:)
 
reklama
Idealne miejsca na spotkania rodzin z dziećmi? Restauracja Fresh & Fun!

Fresh & Fun to rodzinna restauracja z ogrodem, przy ul. Królowej Jadwigi 136 w Krakowie.
Jedyne i niepowtarzalne miejsce posiadające dwupoziomowy, wewnętrzny plac zabaw ze zjeżdżalniami ,suchym basenem i masą innych atrakcji .
Będziemy serwować kuchnie Europejska z Fit akcentami. Wielkie otwarcie lada dzień!




10361570_232538697097059_7603377750864283899_n.jpg
 
Do góry