reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Klub Świadomych Mam

EDUKATOREK

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Lipiec 2011
Postów
48
KLUB ŚWIADOMYCH MAM :)


Zapraszamy wszystkie mamy na cykliczne spotkania w Klubie Świadomych Mam.


Pierwsze spotkanie odbędzie się dnia 12 kwietnia, godzina 17.00 i będzie miało charakter zapoznawczy.

Będzie kawa, herbata, pogaduchy oraz przedstawimy Wam co planujemy na kolejnych spotkaniach.

Koszt 5 zł.


Co tydzień będziemy się spotykać na pogaduchach, na które możemy wyrwać się z domu same lub tez przyjść z dzieckiem któremu nie zabraknie atrakcji :)

Będziemy też zapraszać specjalistów z różnych dziedzin, którzy podzielą się swoją wiedzą na tematy Nas interesujące.
Będą to głównie spotkania z kosmetyczką i psycholożką, ale planujemy też pediatrę, logopedkę czy rehablilitantkę.

Czasami powymieniamy się ciuchami, zabawkami lub omówimy ciekawą książke, którą wcześniej dostaniemy do przeczytania.
Czasami spotkamy sie też bez tematu przewodniego, aby tak po prostu pogadać, napić sie herbaty i spędzić spokojnie i miło czas :)
Klub Świadomych Mam to miejsce spotkań na luzie, gdzie każda z Nas może być sobą i odpocząć, czerpiąc nowe informacje od specjalistów
czy wymieniając się doświadczeniami z innymi mamami.

Zachęcamy też do skorzystania z reszty naszej oferty http://edukatorek.com.pl/oferta.html stworzonej z myślą o dzieciach najmłodszych oraz rodziców :)

 
reklama
Do góry