reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Klubik dla maluszka :) Legionowo i okolice !

Rozwiązania
0
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów :-) Jestem nianią z referencjami i postanowiłam stworzyć w Legionowie "Klubik dla maluszka" taki z prawdziwego zdarzenia dla dzieciaczków od 3 m-cy do 4 lat : z dobrą opieką,w bajecznym miejscu ,żeby ulżyć wszystkim młodym mamom :-) Chciałabym aby to miejsce było miejscem pobytu całodziennego ,kiedy rodzice są w pracy ale również takiego na kilka godzinek ,aby mama mogła pójść do fryzjera ,na zakupy czy do fitness clubu lub po prostu do koleżanki na kawę ;-)wiem z własnego doświadczenia (wychowałam dwie córki) ,że czasami brakuje nam czasu dla samych siebie ,bo nie mamy z kim zostawić naszych pociech :-( Chciałabym jednak poznac wasze zdanie na ten temat ,czy taki sposób opieki nad maluszkami cieszyłby się zainteresowaniem w naszym mieście ??? czy jest takie miejsce potrzebne ??? Będę wdzięczna za wasze wypowiedzi i ewentualne uwagi :-) Mam nadzieję,że przebrnę przez utrudnienia wywołane oczywiście formalnościami i uda mi się spełnić moje
marzenie :tak:

reklama
Do góry