reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KLUBIK MALUSZKA w PILE

joanna40

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Luty 2009
Postów
31
Miasto
piła
Witam wszystkie maluszki mieszkające w Pile i okolicy:) uprzejmie doniszę, że wraz z nadejściem wiosny zostanie uruchomiony w mieście Piła WESOŁY KLUBIK MALUSZKA !!!!prosze o wypowiedzi mam co sądzą o takim pomyśle ? dodam mamy juz pierwsze dzieciaczki w wieku od pięciu miesięcy do 3 lat KLUBIK bedzie czynny w godzinach 6.00-18.00 mieści sie w domku jednorodzinnym serdecznie wszystkich zapraszam do wyrażenia swojej opinii co sądzą o takim pomyśle ?dziekuje :) ( tel 698 578 106 )
 
reklama
Interesujący pomysł :tak: Ciekawe jakie atrakcje będą mogły mieć maluszki i jaka to będzie cena i za jaki czas. A w weekendy też zamierzacie mieć otwarte?
 
Trzymam kciuki, powodzenia, myślę, że takie miejsce jest potrzebne! Życzę samych zadowolonych maluchów i rodziców. :-)
 
Witam!!!! program będzie dostosowany do wieku dzieci ,przewidujemy gry i zabawy ruchowe,muzykoterapia, (zastanawiam sie nad nauką języka? )godziny otwarcia wstępnie zostały ustalone 6.30-18.00 cena w zależności od ilości godzin w których dziecko będzie do nas przychodziło, i czy bedzie to opieka stała czy też tylko w wybrane dni .Ponieważ zbliża sie wiosna przewidziany jest ogród zabaw.Bardzo prosze o sugestie rodziców.Pozdrawiam joanna
 
Joanno, z tego co wyczytałam to może być nawet opieka 8-godzinna codzienna? Czyli to coś w rodzaju żłobka prywatnego :confused:

Ja nie mogę się wypowiedzieć co do nauki języka obcego u dzieci, może Ola to zrobi ;-) Myślę, że pomysł jest rewelacyjny. Taka instytucja na prawdę potrzebna jest w Pile. Mnie jak już to interesowałyby godzinne wizyty w godzinach popołudniowych, bo sama pracuję do 15,30. W weekendy też wiele mam skorzystałoby z takich dodatkowych zajęć.
 
Chcemy pomóc rodzicom w opiece nad dziećmi wiedząc jak jest w Pile (jeden żłobek )jednak wszystko zależy od tego jak sytuacja sie rozwinie, ponieważ musimy brać pod uwage dobro dzieci:) Podobno marzenia sie spełniają? ja bym chciała być "fajną ciotką" do której maluszki bedą chętnie przychodziły, a rodzice będą spokojni ze jest pod dobrą opieką.Moje dzieci juz wymagają innej troski i maja inne zmartwienia bo to 9letnie i 13letnie "szkodniki":;-)a ja kocham prace z małymi dziećmi widać z dnia na dzień jak uczą się czegoś nowego ,aż serce rośnie.Ja tu gadu gadu ,ale taka gaduła ze mnie;-)
 
no proszę z miłą chęcią dowiem się więcej o tak wspaniałym pomyśle:)) może trochę odpoczne od moich szkodników:)))
 
Bardzo ciekawa propozycja,godna uwagi.Sama próbowałam oddać mojego Malucha do żłobka,ale niestety zabrakło miejsc i w związku z tym nie poszłam do pracy tylko siedzę z Malcem w domu.A ten pomysł jest naprawde dobry.Tylko jak będzie się miał cenowo?
 
reklama
Do góry