reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Klubik Ochota Zaprasza!!!!!

Dołączył(a)
3 Wrzesień 2009
Postów
1
Rozwiązania
0
Zapraszamy Maluszki od kilku miesięcy do lat 3 do prywatnego żłobka "Szczęśliwe Misie", zapisy cały rok!!!! znajdujemy się na strzeżonym osiedlu w sąsiedztwie parku Szczęśliwickiego. Mamy do dyspozycji duży 300 m Dom z ogródkiem, gdzie codziennie Dzieci wychodzą na spacery.
Specjalnie dla czytelników Forum babyboom mamy dużo niższe wpisowe!!!!!
Tylko 100 zł.
telefon kontaktowy 600-761-641
www.szczesliwemisie.pl
:-)

 
reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry