reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Klubokawiarnia dla rodziców i dzieci we wrocławiu

Dołączył(a)
12 Listopad 2010
Postów
4
Miasto
Wrocław
Witam Wszystkich
Jestem mamą prawie 1,5 Michasia:) Do obecnej chwili zajmuję się wychowaniem dziecka i prowadzeniem domu:) - lecz nie ukrywam, że chciałabym już powrócić do aktywności zawodwej!!Planuję otworzyć w najbliższym czasie klubokawiarnię dla rodziców i dzieci. Będzie to miejsce gdzie rodzice i dzieci będą mogli aktywnie spędzić razem czas, miejsce spotkań, wymiany poglądów, z dobrą kawą i pysznym ciastem oraz kącikiem dla dzieci, w którym będą miały zapewnioną opiekę. Z czasem planuję wprowadzić różne warsztaty tematyczne zarówno dla rodziców, jak i dla dzieci, być może także z niewielką propozycją rzeczy dla dzieci typu ubranka, zabawki. Pytanie brzmi - czy jest zainteresowanie takim pomysłem? Jeśli tak:) to prosiłabym o informację, w którym miejscu Wrocławia? Proszę o opinie i sugestie, a także jestem otwarta na współpracę z osobami prowadzącymi warsztaty dla dzieci i dorosłych. Pozdrawiam Małgosia
 
reklama
ello. z tego co wiem to cos podobnego jest na zwycięskiej. jesli chodzi o mnie to mi bardzo podoba sie pomysł. bardzo bym chciala miec w okolicy takie miejsce. mieszkam na popowicach. nic tu takiego nie ma. siedze w domu z córką i cholernie mi brak kontaktu z ludźmi. sąsiadki mam starsze, mam tu nie ma. a poznać kogoś na spacerze ciężko. a takie miejsce sprzyja nowym znajomościa, może pomaga mamą wyrwać sie z codzienności.
 
Hmm skąd ja to znam...tak jak napisałam moje dziecko ma już 1,5, więc od tego czasu siedzę w domu...i trochę mnie to już zaczęło przytłaczać....Jednocześnie nie wyobrażam sobie już powrotu do mojej pracy, która nie daje mi już żadnej satysfakcji!!Stąd włąsnie pomysł z takim miejscem:):) Co do Popowic świetna lokakizacja, ale jest jeden problem- bardzo ciężko jest znaleść lokal!!!I to w tej chwili najbardziej mnie wstrzymuje....
Jeśli wypali mój pomysł to serdecznie zapraszam, a jeśli nie to chętnie i tak się mogę spotkać:)może jakiś wypad na basen z dzieciakami??;)
Pozdrawiam Małgosia
 
basem moze poki co odpuszczam. Moja Jadzia nie byla jeszcze nigdy a pogoda odstraszajaca. Na wiosne planuje zajecia. bedzie z tatusiem chodzic jak nas stac oczywiscie bedzie. Ale chetnie sie spotkamy, na spacerze, czy gdziekolwiek indziej. No i tu tez żlobków nie ma. Masakra jakas.
 
Ja tu prywatą zajadę.

Mieszkam na Psim Polu - tu niczego w tym stylu nie ma. Nie ma nawet domu kultury. Jakby była taka klubokawiarnia, to bym kwiczała z radości.

Dodatkowo za tą lokalizacją jest taki argument, że na sąsiednich osiedlach (Stary Zakrzów, Nowy Zakrzów, Zgorzelisko, Osiedle kiełczowskie, osiedle na Miłostowskiej) też żadnej klubokawiarni nie ma. A by się przydała.
 
Popieram Pocoyo w kwestii lokalizacji, Psie Pole - super, ale jeszcze lepszy byłby Zakrzów (bo tu mieszkam ;-) ). W okolicy dużo dzieciaczków, więc myślę, że sporo mam skorzystałoby z okazji wypicia kawy w miłym miejscu.
Powodzenia w realizowaniu projektu :-)
 
W tej części Wrocławia nie ma niczego, dopiero na Sienkiewicza zaczynają się jakieś "klubiki" - a dojechać tam, nie mając samochodu, przez te korki, to godzinna wyprawa.

Na Psim Polu nie ma niczego, i na okolicznych osiedlach też. Mnie bardziej pasuje Psie Pole, ale spoko może być i Zakrzów, byle nie musieć się tłuc w tych korkach w kierunku centrum miasta.

A tu tyle dzieci jest... I chyba lokale też nie-za-drogie...
 
reklama
Do góry