reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kłucie i ból w pochwie

Patka98

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Kwiecień 2022
Postów
39
Czesc dziewczyny !
Od trzech dni mam co jakiś czas kłucie i ból w pochwie. Jestem w 29 tygodniu ciąży. Na ostatniej wizycie (2 tygodnie temu) lekarz powiedział że szyjka twarda i długa.
Wizytę mam teraz w piątek ale bardzo się stresuje ze dzieje się coś złego.
Biore luteine i czasami nospe;)
Czy ktoś miał podobne doswiadczenie ?
 
reklama
Ja też miałam co jakiś czas kłucia w pochwie, pachwinach. Nawet kręgosłup czasami mnie bolał. Bóle występowały tak po 20 tygodniu. Ważne, że nic się nie skraca itp. wszystko się rozciąga oraz organizm przystosowuje się do coraz większego malucha
 
Czesc dziewczyny !
Od trzech dni mam co jakiś czas kłucie i ból w pochwie. Jestem w 29 tygodniu ciąży. Na ostatniej wizycie (2 tygodnie temu) lekarz powiedział że szyjka twarda i długa.
Wizytę mam teraz w piątek ale bardzo się stresuje ze dzieje się coś złego.
Biore luteine i czasami nospe;)
Czy ktoś miał podobne doswiadcz

Czesc dziewczyny !
Od trzech dni mam co jakiś czas kłucie i ból w pochwie. Jestem w 29 tygodniu ciąży. Na ostatniej wizycie (2 tygodnie temu) lekarz powiedział że szyjka twarda i długa.
Wizytę mam teraz w piątek ale bardzo się stresuje ze dzieje się coś złego.
Biore luteine i czasami nospe;)
Czy ktoś miał podobne doswiadczenie ?
I co z kłuciem? Jak wizyta u lekarza? Ja jestem w 31 tc. i kłucia w pochwie mam od początku siódmego miesiąca. Na początku jak igłą, ale w ostatnich dniach czuje częściej i mocniej. Wczoraj prawie cały dzień, więc dzisiaj nic nie robiłam i przeszły. Ja oprócz tych kłuć mam też skurcze, brzuch mi twardnieje często. Biorę Nospę i Aspargin, no i Luteinę. Tydzień temu miałam wizytę, wszystko było dobrze, szyjka 3,5, kolejna wizyta za tydzień.
 
Do góry