reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kłucie jajników przez cały cykl, poradźcie!

Ataner25

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Kwiecień 2017
Postów
39
cześć dziewczyny. jestem 3 miesiące po poronieniu. W tym cyklu chcę starać się o kolejną ciąże ale mam pewne obawy. Przed okresem zaczął mnie kłuć prawy jajnik i tak lekko pobolewa aż do teraz (9 dzień cyklu) nie jest to mocny ból ale takie napięcie, kłucie, rozpieranie po prostu go czuje. nie wiem czy jetsem teraz przewrażliwiona i bardziej zwracam uwagę ale nie przypominam sobie żebym miała takie objawy pomijając owulacje. Proszę napiszcie może też macie takie bóle i wszystko ok? Bo nie wiem czy starać się w tym cyklu czy jednak odpuścić i sprawdzić chociaż miesiąc i 2 miesiące temu byłam u ginekologów i wszystko było ok.
 
reklama
A może to wyrostek robaczkowy?? Spróbuj przycisnąć to miejsce i sprawdź czy bardziej boli jak przyciskasz czy jak puszczasz.
 
Do góry