reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, czym jest kangurowanie? Dlaczego jest ważne zarówno dla wcześniaków, jak i noworodków oraz niemowląt - rozmawiam z dr nauk o zdrowiu, położną i doradczynią laktacyjną Moniką Jodłowską. Czy wiesz, że masz prawo kangurować po porodzie? Dowiedz się więcej Obejrzyj film i włącz się do rozmowy:)

Opowiedz, jakie ty miałaś doświadczenia. Czy w szpitalu dostałaś maluszka do kangurowania? Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

Ostatnia okazja, żeby wziąć udział i wygrać Eco zestaw- butelkę na sok i ekologiczne woreczki na zakupy! Weź udział

I kończy się konkurs, gdzie można zdobyć Pampersy Nie przegap!

reklama

KŁUCIE JAJNIKÓW W 6 TYGODNIU

Saxo21

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny.
Potrzebuje porady.
Czy wy też tak miałyście że kuły was jajniki raz prawy raz lewy ale delikatnie i nie jest to ciągłe tylko chwilowe parę razy w dzień. Jestem w 6 tygodniu ( a przynajmniej tak wychodzi mi z BHCG które robiłam w tamtym tygodniu )
Bardzo się martwię. Jedna ciążę już straciłam i również w 6 tygodniu ale wtedy bardzo bolało mnie całe podbrzusze i plamilam.
Już sama nie wiem co myśleć. Denerwuję się a USG mam dopiero 04/09 .Może któraś podzieli się swoimi odczuciami ?

reklama

Katerinka80

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny.
Potrzebuje porady.
Czy wy też tak miałyście że kuły was jajniki raz prawy raz lewy ale delikatnie i nie jest to ciągłe tylko chwilowe parę razy w dzień. Jestem w 6 tygodniu ( a przynajmniej tak wychodzi mi z BHCG które robiłam w tamtym tygodniu )
Bardzo się martwię. Jedna ciążę już straciłam i również w 6 tygodniu ale wtedy bardzo bolało mnie całe podbrzusze i plamilam.
Już sama nie wiem co myśleć. Denerwuję się a USG mam dopiero 04/09 .Może któraś podzieli się swoimi odczuciami ?
Po prostu macica się rozciąga.Tez tak mam.Nie przejmuj się.Bedzie okej.

Saxo21

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Po prostu macica się rozciąga.Tez tak mam.Nie przejmuj się.Bedzie okej.
Dziękuję, po prostu za bardzo bym chciała żeby wszystko było dobrze a jestem pesymistką. To mój największy problem. Każdy nawet najmniejsze pobolewania w dole brzucha wprawiają mnie w zły humor i panikę. Ale dziękuję za słowa otuchy :)

Suprise87

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Dziękuję, trochę mnie uspkoiłyście. Tyle się naczytałam że to mogą być objawy ciąży pozamacicznej bądź zbliżającego się poronienia i bardzo się przestraszyłam.
To najgorsze, co można robić, diagnozować się w Internecie... Wiem po sobie ;) I oczywiście pod uwagę bierze się jedynie te najgorsze scenariusze... Tylko spokój nas uratuje, pamiętaj :) Powodzenia!

Søde85

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Kłucia, ciągnięcia, bóle jak na okres bez skurczy- wszystko to jest normalne:) Jeśli nie ma boli ze skurczami czy plamień, nie ma się czym martwić:) spróbuj się odstresowac bo czeka Cię jeszcze dużo nieznanych objawów i niepokojów i trzeba stawić im czoła na spokojnie. Jak potrzebujesz- dzwon do lekarza z wątpliwościami, najważniejszy jest Twój spokój, żeby kruszynka rosła:)

reklama

Ilona1991

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Chyba jako jedyna napiszę że to nie jest normalne, wiem co mówi bo przez to przeszłam. Mnie podobne objawy dopadły w 17 tyg. To co czujesz to nie jajniki bo one już nie pracują. Nie mówię że napewno ale być może macica ci się nie rozciąga a wręcz przeciwnie ,kurczy. Ja brałam przez miesiąc tabletki ale nie pomogły. We wtorek wyszłam ze szpitala, musialam mieć kroplówki. Ja wiem że ciąża to nie choroba ale ja bym to sprawdziła u lekarza.

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Nowe pytania

Do góry