reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KŁUCIE JAJNIKÓW W 6 TYGODNIU

Saxo21

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Sierpień 2019
Postów
40
Cześć dziewczyny.
Potrzebuje porady.
Czy wy też tak miałyście że kuły was jajniki raz prawy raz lewy ale delikatnie i nie jest to ciągłe tylko chwilowe parę razy w dzień. Jestem w 6 tygodniu ( a przynajmniej tak wychodzi mi z BHCG które robiłam w tamtym tygodniu )
Bardzo się martwię. Jedna ciążę już straciłam i również w 6 tygodniu ale wtedy bardzo bolało mnie całe podbrzusze i plamilam.
Już sama nie wiem co myśleć. Denerwuję się a USG mam dopiero 04/09 .Może któraś podzieli się swoimi odczuciami ?
 
reklama
Rozwiązanie
Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Jedyne co pozostaje to myśleć pozytywnie i czekać nic więcej tak czy siak się nie zrobi ( i to jest najgorsze ) A zapobiegawczo po ostatniej stracie mam przepisany Duphaston 3x1 żeby macica coraz bardziej się rozpulchniala. Mam nadzieję że za 2 tygodnie jak pójdę do lekarza okaże się że wszystko jest wporzadku i dzidzia rośnie i tego samego życzę wszystkim zafasolkowanym.
Cześć dziewczyny.
Potrzebuje porady.
Czy wy też tak miałyście że kuły was jajniki raz prawy raz lewy ale delikatnie i nie jest to ciągłe tylko chwilowe parę razy w dzień. Jestem w 6 tygodniu ( a przynajmniej tak wychodzi mi z BHCG które robiłam w tamtym tygodniu )
Bardzo się martwię. Jedna ciążę już straciłam i również w 6 tygodniu ale wtedy bardzo bolało mnie całe podbrzusze i plamilam.
Już sama nie wiem co myśleć. Denerwuję się a USG mam dopiero 04/09 .Może któraś podzieli się swoimi odczuciami ?
Po prostu macica się rozciąga.Tez tak mam.Nie przejmuj się.Bedzie okej.
 
Dziękuję, trochę mnie uspkoiłyście. Tyle się naczytałam że to mogą być objawy ciąży pozamacicznej bądź zbliżającego się poronienia i bardzo się przestraszyłam.
To najgorsze, co można robić, diagnozować się w Internecie... Wiem po sobie ;) I oczywiście pod uwagę bierze się jedynie te najgorsze scenariusze... Tylko spokój nas uratuje, pamiętaj :) Powodzenia!
 
Kłucia, ciągnięcia, bóle jak na okres bez skurczy- wszystko to jest normalne:) Jeśli nie ma boli ze skurczami czy plamień, nie ma się czym martwić:) spróbuj się odstresowac bo czeka Cię jeszcze dużo nieznanych objawów i niepokojów i trzeba stawić im czoła na spokojnie. Jak potrzebujesz- dzwon do lekarza z wątpliwościami, najważniejszy jest Twój spokój, żeby kruszynka rosła:)
 
reklama
reklama
Do góry