reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kłucie lewego jajnika po owulacji

Dostałam niestety okres lekko spóźniony .... Przeplakalam chyba cały tydzień
Nie płacz, ja też płakałam, ten miesiąc przeżyłam bez płaczu bo postanowiłam, że muszę poczekać, uspokoić myśli, hormony, taki nasz los. Ponad rok się staramy. Przyjdzie czas na macierzyństwo, chociaż już po 30stce...
 
reklama
Witam od kilku miesięcy staram się o dziecko , w tym miesiącu kilka dni po stosunku (test owulacyjny pozytywny) odczuwałam dość silne kłucie w lewym jajniku , mam tkliwe piersi , kręci mi się głowie i często mnie mdli . Dwa dni po terminie spodziewanej miesiączki dostałam krwawienia , nie jest to plamienie ale jest słabsze niż zazwyczaj . Krwawienie trwa już trzy dni , dodam że w dzień spodziewanej miesiączki test ciążowy był negatywny , ale bóle brzucha i kłucie w pochwie nie ustaja , szybko się mecze i mam zawroty głowy . Wizyta u gin dopiero za tydzień ..
 
Witam od kilku miesięcy staram się o dziecko , w tym miesiącu kilka dni po stosunku (test owulacyjny pozytywny) odczuwałam dość silne kłucie w lewym jajniku , mam tkliwe piersi , kręci mi się głowie i często mnie mdli . Dwa dni po terminie spodziewanej miesiączki dostałam krwawienia , nie jest to plamienie ale jest słabsze niż zazwyczaj . Krwawienie trwa już trzy dni , dodam że w dzień spodziewanej miesiączki test ciążowy był negatywny , ale bóle brzucha i kłucie w pochwie nie ustaja , szybko się mecze i mam zawroty głowy . Wizyta u gin dopiero za tydzień ..

Ale czego od nas oczekujesz, bo nie wiem?
Masz okres, więc w ciąży nie jesteś.
Jeśli masz wątpliwości, idź oznacz betę i nie będzie niedomówień.
Na objawy kilka dni po stosunku nie ma szans, ale za tydzień masz wizytę, więc na wszelkie pytania i wątpliwości odpowie Ci lekarz.
 
Do góry