reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kłucie lewego jajnika po owulacji

Dołączył(a)
16 Styczeń 2021
Postów
7
Hej, Czy miała ktoras z Was tak ,że kochała się ze swoim mężczyzną w dzień owulacji ( do końca) a już trzy dni później bolał ją jeden jajnik (mnie lewy) cały dzień i noc, następnie podbrzusze tak jak podczas okresu, do tego doszły bolące piersi i nabrzmiałe a tu do okresu jeszcze aż 9 dni...
Dziś mam 6 dni do okresu, piersi bolą dość mocno ale tak przed okresem mam...tylko że dość wcześnie zaczęły boleć..a te kłucia jajnika i bóle ucichły 😔nie wiem czy się łudzić czy po prostu okres przyjdzie 😔 dziękuję za informacje
 
reklama
Nie ma opcji, żebyś 3 dni po stosunku zaczęła odczuwać objawy.
Chcesz dziecka, nakręcasz się i przez to psychika może Ci płatać figle.
A to, że któraś Ci napisze, że miała identyczne objawy i okazało się, że ciąża, to przecież o niczym nie będzie świadczyć, bo u Ciebie może być objaw zbliżającego się okresu i tylko narobisz sobie nadziei.
Czekaj cierpliwie do terminu @ i testuj z porannego moczu :)
 
Hej, Czy miała ktoras z Was tak ,że kochała się ze swoim mężczyzną w dzień owulacji ( do końca) a już trzy dni później bolał ją jeden jajnik (mnie lewy) cały dzień i noc, następnie podbrzusze tak jak podczas okresu, do tego doszły bolące piersi i nabrzmiałe a tu do okresu jeszcze aż 9 dni...
Dziś mam 6 dni do okresu, piersi bolą dość mocno ale tak przed okresem mam...tylko że dość wcześnie zaczęły boleć..a te kłucia jajnika i bóle ucichły 😔nie wiem czy się łudzić czy po prostu okres przyjdzie 😔 dziękuję za informacje
Hej :) mam podobne odczucia. Tylko mnie zaczął kłuć jajnik w którym miałam owulacje tydzien po stosunku. Teraz doszly piersi, trochę bolą, czuje jakby były mega twarde a do tego ból podbrzusza. Plus jest mi niedobrze tak z niczego :/ ale nie pozostaje mi nic innego jak czekać czy pojawi się okres, teoretycznie jeszcze tydzien :)
 
Hej :) mam podobne odczucia. Tylko mnie zaczął kłuć jajnik w którym miałam owulacje tydzien po stosunku. Teraz doszly piersi, trochę bolą, czuje jakby były mega twarde a do tego ból podbrzusza. Plus jest mi niedobrze tak z niczego :/ ale nie pozostaje mi nic innego jak czekać czy pojawi się okres, teoretycznie jeszcze tydzien :)
Jak u Ciebie?
 
2 dni temu miałam różowy śluz przez cały dzień, dziś rano zauważyłam, że jest lekko brązowy. Czasami pobolewa mnie jajnik w którym miałam owulacje. Czekam do soboty, wtedy powinnam dostać okres a jeśli nie to w poniedziałek zapisze się do ginekologa, bo trochę mnie to niepokoi. A jak u Ciebie? :)
 
2 dni temu miałam różowy śluz przez cały dzień, dziś rano zauważyłam, że jest lekko brązowy. Czasami pobolewa mnie jajnik w którym miałam owulacje. Czekam do soboty, wtedy powinnam dostać okres a jeśli nie to w poniedziałek zapisze się do ginekologa, bo trochę mnie to niepokoi. A jak u Ciebie? :)
A nie robisz testu? Ja robiłam dziś i negatywny ale jestem 10 dni po
 
reklama
Mam kochana i żyje nadzieja....
Doskonale wiem co czujesz, bo jestem w podobnej sytuacji. Ale z doświadczenia wiem, ze w żadnej sytuacji stres nie sprzymierzeńcem. Trzymam za Ciebie kciuki i mam nadzieje, że będziesz w ciąży :) a jeśli nie to pamiętaj, że to nic straconego. Widocznie tak musi być i spróbujecie w następnym cyklu:)
 
Do góry