reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kłucie pod skórą brzucha czy to zrosty po cc?

Dołączył(a)
3 Listopad 2019
Postów
3
Mam taki problem. Od paru dni czuje pod skórą klucia. Zlokalizowane pod pępkiem.jestem po cesarce 2 lata i 8mcy,do tej pory czuje to miejsce odretwiałe, ja dotykam to czuje wewnątrz ze to miejsce po cięciu jest dosc twarde. Pare dni temu porobiłam trochę brzuszków, czy to kłucie może byc od tego.? Czasem jak Siedzę i uciska mnie gumka od spodni to tez pobolewa. Moga to byc zrosty?jesli tak czy to wyjdzie na usg? Dodam ze poród byl bardzo ciężki wielogodzinny i cesarka byla nagła ze wzdlegu na niewspółmiernosc porodową. Bardzo długo dochodziam do siebie. Bylam miesiac temu u ginekologa mam policystyczne jajniki poza tym innych zmian nie ma,cytologia dobra. Podejrzewam jeszcze wrzody żołądka ale raczej pod pepkiem nie byłoby takich objawów?
 
Do góry