reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kłucie, pulsowanie w pochwie

angeliqa-19

Aktywna w BB
Dołączył(a)
26 Maj 2018
Postów
92
Chciałabym zapytać was o radę, 6 czerwca byłam na wizycie u ginekologa i usłyszałam, że szyjka się wydłużyła i miała w tamtym momencie 4.27. Uratowana wróciłam do domu i zaczęłam być bardziej aktywna, ale wszystko w granicach rozsądku. Jednak wczoraj znów musiałam wybrać się do lekarza, ponieważ wystraszylam się tym, że są za mi się wody plodowe. Okazało się, że alarm był fałszywy, ale usłyszałam za to, że szyjka po 8 dniach skrocila się do 3,39 cm... Czy mam powody do niepokoju? Rozumiem, że mieszczę się w normie, ale czy to normalne, że długość się tak szybko zmienia? Dodam, że jestem w 24 tygodniu ciazy i od kilku dni wieczorem czuje takie dziwne kłucie w pochwie a czasami również pulsowanie?
 
reklama
Chciałabym zapytać was o radę, 6 czerwca byłam na wizycie u ginekologa i usłyszałam, że szyjka się wydłużyła i miała w tamtym momencie 4.27. Uratowana wróciłam do domu i zaczęłam być bardziej aktywna, ale wszystko w granicach rozsądku. Jednak wczoraj znów musiałam wybrać się do lekarza, ponieważ wystraszylam się tym, że są za mi się wody plodowe. Okazało się, że alarm był fałszywy, ale usłyszałam za to, że szyjka po 8 dniach skrocila się do 3,39 cm... Czy mam powody do niepokoju? Rozumiem, że mieszczę się w normie, ale czy to normalne, że długość się tak szybko zmienia? Dodam, że jestem w 24 tygodniu ciazy i od kilku dni wieczorem czuje takie dziwne kłucie w pochwie a czasami również pulsowanie?
Szyjka rzadko kiedy daje jakies dolegliwosci, ale sa wyjatki I moze dawac, wiec jesli tak sie skrocila to radzilabym prowadzic bardziej oszczedny tryb zycia I sie nie denerwowac.
 
Do góry