reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kłucie w brzuchu i problemy żołądkowe

KlaudiaHello

Początkująca w BB
Dołączył(a)
6 Wrzesień 2022
Postów
16
Dziewczyny, jestem w 8/9 tc ( nie wiem jak to liczyć bo według ostatniej miesiączki 9 a wg USG 8) i od ponad tygodnia mam problemy z żołądkiem. Ciągle jest mi nie dobrze, cokolwiek zjem to niedługo później wymiotuję. Pojawia się co jakiś czas biegunka. Przed ciążą już miałam wrażliwy żołądek i boję się że w trakcie ciąży jak zacznie coraz bardziej uciskać to coś może się pogorszyć. Dzisiaj cały dzień czuję takie dziwne kłucie pulsowanie po prawej stronie brzucha i podbrzusza. Nawet jak leżę to czuję, raz silniejszy ból, raz słabszy. Wizyta u lekarza za tydzień, poradzicie czy czekać czy mam ruszać do lekarza, czy to coś niepokojącego
 
reklama
Ja jak byłam w ciąży z synkiem miałam mdłości w pierwszym trymestrze, a cała ciąże mocne bóle żołądka, raz nawet wylądowałam w szpitalu bo ból był nie do zniesienia. Moj organizm tez na mocny ból reaguje biegunka lob wymiotami. Musiałam uważać co jem. Jak zjadłam coś tłustego to był koniec… 😣 także wydaje mi się ze dieta lekkostrawna ci pomoże przejść lzej przez ta ciąże, i dużo wody pij. 😀 i podpytaj lekarza, może gastroenterologa 🤔
 
Ja jak byłam w ciąży z synkiem miałam mdłości w pierwszym trymestrze, a cała ciąże mocne bóle żołądka, raz nawet wylądowałam w szpitalu bo ból był nie do zniesienia. Moj organizm tez na mocny ból reaguje biegunka lob wymiotami. Musiałam uważać co jem. Jak zjadłam coś tłustego to był koniec… 😣 także wydaje mi się ze dieta lekkostrawna ci pomoże przejść lzej przez ta ciąże, i dużo wody pij. 😀 i podpytaj lekarza, może gastroenterologa 🤔
Jak byłam jakiś czas temu u lekarza to dała mi Pregna Vomi i Panrazol ale średnio to coś daje. Z mdłościami jakoś bym przetrwała tylko obawiam się o te kłucie w brzuchu. Naczytałam się że jak kłuje to źle itd... i nie wiem czy panikować i lecieć do lekarza czy przeczekać. Dodam że wizytę mam dwa dni przed ślubem i wolałabym nie usłyszeć wtedy złych wieści czy wylądować w szpitalu :(
 
Jak byłam jakiś czas temu u lekarza to dała mi Pregna Vomi i Panrazol ale średnio to coś daje. Z mdłościami jakoś bym przetrwała tylko obawiam się o te kłucie w brzuchu. Naczytałam się że jak kłuje to źle itd... i nie wiem czy panikować i lecieć do lekarza czy przeczekać. Dodam że wizytę mam dwa dni przed ślubem i wolałabym nie usłyszeć wtedy złych wieści czy wylądować w szpitalu :(
ja bym na twoim miejscu jechała, żeby sie uspokoić. Bo tak serio to i tak sie nie uspokoisz tutaj. Tak szczerze to nawet jak to nic złego dla dziecka to jednak jest to żołądek i może być coś złego dla ciebie. Może być to jakiś helicobacter, kamienie, a może tfu tfu wrzody.
 
Dziś byłam u swojego lekarza i przepisał mi Torecan w czopkach. Ale mam wątpliwości bo na ulotce jest napisane że w ciąży nie brać. No ale lekarz chyba wie co przepisuje. Ktoś brał?
 
Do góry