reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kłucie w dole lewego boku

reklama
Cześć....
Widzę że mamy ten sam problem...
Też jestem w 8 tygodniu i jestem czasem przerażona tym kłuciem... A do tego jeszcze boli przy zmianie pozycji czy nawet siadaniu...
 
A ja bym bólu nie bagatelizowała i każdy zgłaszała lekarzowi prowadzącemu. W 99% może będą to wiązadła, ale pozostaje ten 1%...
 
Masz rację...
W piątek idę do lekarza... wolę się upewnić, będę spokojniejsza... pierwsza ciąża i bardzo przeżywam... starałam się z partnerem od kilku lat...
 
Mnie boli zazwyczaj gdy tylko spokojnie siedzę lub leżę. Zacznę chyba się martwić gdy będą plamienia, ale oby nie...
 
reklama
Miałam ten sam problem, to są wiązadła najbardziej boli przy zmianie pozycji lub siadaniu tak jak napisałeś. Bylam z tym u położnej i potwierdziła moja teorie ;-) Przejdą gdy wejdziesz w 12tydzien, mi przeszły ;-)

Napisane na Lenovo A3500-F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry