reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kłucie w jajniku we wczesnej ciąży

Myślę, że to nic groźnego, ale wszelkie wątpliwości rozwieje lekarz. Ja mam super lekarkę bo o każdej porze dnia mogę zadzwonić i odpowie na wszelkie moje pytania. Dziewczyny pisały, że przy tak wysokiej becie nie będzie już takiego przyrostu, więc może lepiej nie stresować się tak ta beta. Ponoć takie kłucia są normalne na początku ciąży.
To co, wstrzymać się z beta i zapytać lekarza? Myślałam, że te przyrosty są duże od osiągnięcia kilku tysięcy..:/
 
reklama
To co, wstrzymać się z beta i zapytać lekarza? Myślałam, że te przyrosty są duże od osiągnięcia kilku tysięcy..:/
na pewno nie przyrastają 100%, tylko mniejsze są przyrosty z tego co dziewczyny pisały. Nie masz możliwości pójść szybciej do lekarza albo chociaż zadzwonić? Myślę, że lekarz rozwieje wszelkie wątpliwości, ja bete zrobiłam tylko raz. Dzisiaj też odczuwałam kłucie w jajniku, ale to chwilowe, jak podczas owulacji.
 
Porada za darmo przez telefon? To nie wszędzie tak działa, tym bardziej, że często telefon odbierają recepcjonistki lub położne itp...
Ale przecież tu nie chodzi o poradę czy diagnozę przez telefon za darmo. Wystarczy zadzwonić, powiedzieć co się dzieje i zapytać czy są to podstawy do szybszej wizyty. U mnie telefon odbiera położna, ale nie na problemu, żeby podała słuchawkę lekarzowi lub oddzwoniła.
Poza tym na pierwszej wizycie warto poprosić i kontakt bezpośrednio do lekarza. Moja ginekolog podaje nr komórki i można się kontaktować za pomocą SMS.
 
Jajnik w ciąży moc o pracuje jak jest na nim ciałko zolte- może kłuć i ciągnąć. Ale oczywiście dopytaj lekarza, żebyś się nie stresowała.
 
Dzwoniłam, wszystko ok. Tzn powiedział, że jeśli nie boli patologicznie (cały czas, nasila się, utrudnia funkcjonowanie) to wszystko ok. A u mnie to raczej taki dyskomfort trwający chwilę, raz na dzień mniej więcej.
Dzięki dziewczyny! Ale pewnie dokładnie będę wiedzieć po jutrzejszej wizycie.a
 
Dzwoniłam, wszystko ok. Tzn powiedział, że jeśli nie boli patologicznie (cały czas, nasila się, utrudnia funkcjonowanie) to wszystko ok. A u mnie to raczej taki dyskomfort trwający chwilę, raz na dzień mniej więcej.
Dzięki dziewczyny! Ale pewnie dokładnie będę wiedzieć po jutrzejszej wizycie.a
to super wiadomość. Pamiętaj, że stres teraz jest niepotrzebny 😊
 
reklama
Do góry