reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kłucie w pochwie i pachwinach

NowaNatka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Sierpień 2015
Postów
1 814
Witam,za momet wkrocze w 29 tc mam jednak problem.
Od dwoch dni mam klocie w pochwie i w pachwinach.czy na tym etapie ciazy ktoras tak miala? Dodam ze skrocila mi sie szyjka do 3,3cm.bole sa chwilowe i nie sa bardzo bezbolesne
Wizye mam za 1,5 tyg
 
reklama
W 29 tygodniu ciąży ból w pachwinach ma prawo się pojawić, bo może się wiązać ze zmianami w obrębie miednicy, która się powoli przygotowuje do porodu. Ponieważ jednak ty masz skróconą szyjkę macicy, to na twoim miejscu podjechałabym na Izbę Przyjęć do szpitala i sprawdziła, czy wszystko jest ok.
 
Najlepiej udać się do lekarza , bo może szyjka dalej się skracać. Ja w 32 tygodniu miałam szyjkę o długości 2 cm i lekarz mnie nastraszył , że zaraz mogę rodzić i kazał zgłosić się do szpitala na kontrolę. Zalecono mi dużo odpoczywania i leżenia ( fakt że w ciązy bardzo dzuó latałam ) i urodziłam dwa dni po terminie:)
 
Do góry