reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kłucie żeber

Pregnet_02

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Kwiecień 2021
Postów
30
Jestem w 15 tygodniu ciąży od wczoraj ciągle kłuję mnie po prawej stronie żeber.
Czy to jest normalne trochę mnie to nie pokoi?
Czasem bój jest tak silny ze nie do wytrzymania.
Jakieś leki przeciw bólowe można na to brać?
 
reklama
A jak wyjaśniło się to kłucie po prawej stronie brzucha, które miałaś w 9tc? Co powiedział lekarz? Bardzo możliwe że tamto kłucie jest powiązane z tym.
 
A jak wyjaśniło się to kłucie po prawej stronie brzucha, które miałaś w 9tc? Co powiedział lekarz? Bardzo możliwe że tamto kłucie jest powiązane z tym.
Powiedział że to kłucie było spowodowane rozciąganiem się macicy. A teraz kłucie żeber i jest na tyle silne ze nie do wytrzymania
 
Jestem w 15 tygodniu ciąży od wczoraj ciągle kłuję mnie po prawej stronie żeber.
Czy to jest normalne trochę mnie to nie pokoi?
Czasem bój jest tak silny ze nie do wytrzymania.
Jakieś leki przeciw bólowe można na to brać?
A nie staje się bardziej uciążliwy podczas nabierania powietrza?
 
Powiedział że to kłucie było spowodowane rozciąganiem się macicy. A teraz kłucie żeber i jest na tyle silne ze nie do wytrzymania
Z tego co dowiadywałam się od dziewczyn to kłucie żeber w 15 tygodniu nie jest związane z ciążą.Sama jestem w 15tc i nie wystąpił u mnie taki objaw, ale wolałam dopytać, gdyż każda ciąża jest inna. W późniejszych tygodniach ból w okolicy żeber jest możliwy.
Ból może promieniować też od czegoś innego. Musisz po prostu iść do lekarza, bo to może być milion przyczyn.
 
A co do przeciwbólowych to ja na Twoim miejscu nie brałabym nic na własną rękę bez konsultacji z lekarzem. Zadzwoń do lekarza prowadzącego i zapytaj jakie leki możesz przyjąć.
 
A co do przeciwbólowych to ja na Twoim miejscu nie brałabym nic na własną rękę bez konsultacji z lekarzem. Zadzwoń do lekarza prowadzącego i zapytaj jakie leki możesz przyjąć.
Ale co Ty. Jak na forum innym nie zaszkodziło, to czemu jej ma zaszkodzić. Po co lekarz? Diagnoza przez koleżanki z BBforum wystarczy. Najwyraźniej się nigdy nie starałaś i nie wiesz jak to jest.

😅
 
reklama
Ale co Ty. Jak na forum innym nie zaszkodziło, to czemu jej ma zaszkodzić. Po co lekarz? Diagnoza przez koleżanki z BBforum wystarczy. Najwyraźniej się nigdy nie starałaś i nie wiesz jak to jest.

😅
A no tak, zapomniałam, że teraz jak się jest w ciąży to nie pyta się o poradę w takiej kwestii lekarza tylko ziomalki z bb 😂😂 Co złego się może stać?
Jeszcze jak lekarz facet to skąd on może wiedzieć jakie leki można przyjmować w ciąży - przecież w niej nie był 🤷‍♀️
 
Do góry