reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kłucie

Nie odpowiadam, bo w poprzedniej miałam tak i tak samo jak była @, więc trudno mi określić czy to na @ czy na ciąże... Ja tu Ci na górze mega dziękuję za wsparcie a ty raka chamówa, dzięki już więcej nie odpisuj na moje posty :D
No i po co zadajesz pytania, na które sama sobie odpowiadasz :D
 
reklama
Nie odpowiadam, bo w poprzedniej miałam tak i tak samo jak była @, więc trudno mi określić czy to na @ czy na ciąże...

Jezu... No to prościej...
Pytasz, czy kłucie oznacza u Ciebie ciążę (pomijając sens takiego pytania na forum, gdzie nikt nie jest wróżką), a za chwilę sama odpowiadasz, że miałaś już takie kłucia i raz zwiastowały ciążę, a raz nie.
To teraz mi odpowiedz, skąd MY mamy wiedzieć, czy tym razem to kłucie to będzie ciąża czy nie?
Zastanów się...
 
Ja nie Jezu tylko Dominika. Jak nie chcesz mi doradzić to po co się udzielasz? Bardzo bym Cie prosiła żebyś już nigdy więcej nie odpowiadała na moje posty, być może są one głupie, zadaje milion pytań, bo po prostu szaleje. A Ty jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to lepiej zamilcz. I również nie odpowiadaj na tą wiadomość. Życzę Ci mniej zawiści a więcej życzliwości . Bez odbioru
Jezu... No to prościej...
Pytasz, czy kłucie oznacza u Ciebie ciążę (pomijając sens takiego pytania na forum, gdzie nikt nie jest wróżką), a za chwilę sama odpowiadasz, że miałaś już takie kłucia i raz zwiastowały ciążę, a raz nie.
To teraz mi odpowiedz, skąd MY mamy wiedzieć, czy tym razem to kłucie to będzie ciąża czy nie?
Zastanów się...
 
Ostatnia edycja:
Do góry