reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kłujące bóle podbrzusza podczas ruchu w ciąży

tragikomedia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Lipiec 2018
Postów
156
Hej dziewczyny :) Jak zwykle do Was po poradę... 22 tydzień ciąży. Od wczoraj odczuwam bóle podbrzusza, po bokach ale tez trochę na środku, bardzo nisko, ale właściwie w różnych miejscach. Ból występuje tylko jak się poruszam, kucam, siadam, schylam się, ogólnie jak zginam nogi w biodrach, lub zginam się w pasie. Dodam że ostatnio zaczęłam odczuwać ruchy dziecka, i to baardzo intensywnie :) Może to dlatego? Niedawno brałam antybiotyk na zapalenie miazgi zęba. Mam nadzieję że to nie przez to. Wizytę u mojej gin mam w poniedziałek, ale już panikuję. Czy któraś miała takie bóle podczas ruchu?
 
reklama
Ja również odczuwam takie bóle. Teraz jestem w 25 tygodniu. Te bóle mam już może od dwóch miesięcy. Nie występują codziennie ale czasem mnie łapią. Po lewej stronie i po prawej stronie podbrzusza i na środku czasem też. Takie kłujące bóle. Przechodzą po kilku sekundach i czuję je tylko wtedy jak chodzę. Pytałam się lekarza i mówił, żeby się nie martwić jeśli te bóle nie trwają długo i przechodzą. :)
 
Dokładnie o takich bólach pisałam. Mnie złapało wczoraj pierwszy raz i się wystraszyłam. Dziś rano jeszcze trochę odczuwałam ale już przechodzi, łapie mnie tylko przy nagłym ruchu, np przy szybkim kucaniu. Dobrze wiedzieć że lekarz powiedział ci że to normalne, troszkę jestem uspokojona :)
 
Do góry