reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kłujący ból podbrzusza podczas siedzenia

Węgorz

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
4 Październik 2020
Postów
63
Witam wszystkich,
Jestem w 13 tygodniu ciąży, ostatnio zaczęłam odczuwać takie dolegliwości jak kłujący ból podbrzusza podczas siedzenie a dokładnie nabierania powietrza. Ból jest dość mocny trochę rwący. Jako iż pierwszy raz jestem w 13 tygodniu to nie mam zielonego pojęcia czy jest to normalne. Zaznaczę iż nie towarzyszy temu plamienie, krwawienie, czy niepokojące upławy.
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi🙂
 
reklama
Rozwiązanie
Nie przypominam sobiw zebym tak miala w ktorejs ciazy a jestem po dwoch. Brzuch bolal raczej caly czas bo macica sie rozciagala ale to byl taki dlugotrwaly tepy bol. A ze strony pecherza wszystko ok ? Nic nie boli ani nie piecze przy sikaniu ? Ja bym skonsultowala to z lekarzem. Kazda z nas jest inna jak i kazda ciaza jest inna a czasami lepiej spanikowac niz pozniej zalowac ze sie bagatelizowalo niepokojace objawy. Ciaza to nie choroba ale jednak trzeba na siebie uwazac i wsluchiwac sie w swoj organizm bardziej.
Żadnych problemów z pęcherzem nie mam. Czasami faktycznie po wypróżnieniu się czuję jak by taką ciężkość macicy na pęcherzu czy coś w tym stylu. Z pęcherzem parę razy miałam doczynienia więc infekcje na 100% bym rozpoznała
mnie całą ciąże boli brzuch na różne sposoby i wszystko jest ok, tylko nie dam ci gwarancji, że u ciebie będzie tak samo. Niemniej jednak nie martwiłabym się jeżeli nie ma krwi.
 
Nie przypominam sobiw zebym tak miala w ktorejs ciazy a jestem po dwoch. Brzuch bolal raczej caly czas bo macica sie rozciagala ale to byl taki dlugotrwaly tepy bol. A ze strony pecherza wszystko ok ? Nic nie boli ani nie piecze przy sikaniu ? Ja bym skonsultowala to z lekarzem. Kazda z nas jest inna jak i kazda ciaza jest inna a czasami lepiej spanikowac niz pozniej zalowac ze sie bagatelizowalo niepokojace objawy. Ciaza to nie choroba ale jednak trzeba na siebie uwazac i wsluchiwac sie w swoj organizm bardziej.
 
Nie przypominam sobiw zebym tak miala w ktorejs ciazy a jestem po dwoch. Brzuch bolal raczej caly czas bo macica sie rozciagala ale to byl taki dlugotrwaly tepy bol. A ze strony pecherza wszystko ok ? Nic nie boli ani nie piecze przy sikaniu ? Ja bym skonsultowala to z lekarzem. Kazda z nas jest inna jak i kazda ciaza jest inna a czasami lepiej spanikowac niz pozniej zalowac ze sie bagatelizowalo niepokojace objawy. Ciaza to nie choroba ale jednak trzeba na siebie uwazac i wsluchiwac sie w swoj organizm bardziej.
Żadnych problemów z pęcherzem nie mam. Czasami faktycznie po wypróżnieniu się czuję jak by taką ciężkość macicy na pęcherzu czy coś w tym stylu. Z pęcherzem parę razy miałam doczynienia więc infekcje na 100% bym rozpoznała
 
Rozwiązanie
Do góry