reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kłujący jednostronny ból głowy w ciąży

Dołączył(a)
28 Sierpień 2023
Postów
4
dziewczyny ,

Jestem w. 23 tc i od początku drugiego trymestru towarzyszy mi niespecyficzny ból głowy , ból ma charakter kłujący , uciskowy po prawej stronie głowy nad czołem praktycznie w jednym i tym samym miejscu i występuje prawie codziennie w formie chwilowego ukłucia / ucisku i ustepuje i tak wiele razy w ciągu dnia , leki przeciwbólowe na to nie pomagają bo ból jest umiarkowanie silny i raczej przypomina męczące i denerwujące kłucie niż specyficzny ból , czy któraś z Was miała w ciąży takie bóle.?
 
reklama
Może nerwoból. Mnie się tak zdarza. Chyba od kręgosłupa szyjnego, bo mam z nim problemy. Oczywiście warto wątpliwości skonsultować z lekarzem.
 
reklama
Rozmawiałam ze neurologiem , polecił obrazowe badania już po porodzie
Ja na takie bóle głowy
dziewczyny ,

Jestem w. 23 tc i od początku drugiego trymestru towarzyszy mi niespecyficzny ból głowy , ból ma charakter kłujący , uciskowy po prawej stronie głowy nad czołem praktycznie w jednym i tym samym miejscu i występuje prawie codziennie w formie chwilowego ukłucia / ucisku i ustepuje i tak wiele razy w ciągu dnia , leki przeciwbólowe na to nie pomagają bo ból jest umiarkowanie silny i raczej przypomina męczące i denerwujące kłucie niż specyficzny ból , czy któraś z Was miała w ciąży takie bóle.?
Miałam takie bóle. Również zaczęły się w 2 trymestrze. Moja pani doktor zaleciła brać magnez. Po tygodniu miałam spokój z bolami😉 biorę magnez 3x1
 
Do góry