reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kłykciny kończyste i obniżenie ścian pochwy.

Dołączył(a)
12 Wrzesień 2019
Postów
7
Witam jestem w 38 tygodniu ciąży mam kłykciny kończyste przy odbycie i na wargach sromowych do tego obniżone ściany pochwy . Czy któraś z was rodziła z takimi problemami i wszystko było ok ? Strasznie się boje porodu a lekarz odmawia mi skierowania na usunięcie tego
 
reklama
Ja w drugiej ciąży miałam klykciny i ciąża zakończona cc właśnie z tego względu żeby dziecko wychodząc przez kanał rodny się nie zaraziło. Po ok 2 miesiącach klykciny same zanikły i już kolejne dziecko rodziłam naturalnie. Teraz jestem w ciąży z 4 dzieckiem i klykciny nie powróciły. Teraz nikt Ci nie da skierowania na ich usunięcie. Możliwe będzie usunięcie dopiero po połogu.
 
Do góry