reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kobieta zostawiła mnie w ciąży :/

Dołączył(a)
21 Sierpień 2018
Postów
7
Witam wszystkie panie , nie mam pojęcia co zrobić , może tutaj znajdę jakas pomoc w zrozumieniu tego co się dzieje , zacznę od początku. Na początku roku poznałem dziewczynę przez internet (fotka) bardzo dobrze nam się rozmawiało i postanowiliśmy się spotkać ja mieszkałem w Szwecji więc umówiłem się z nią w Polsce , akurat miałem robić prawo jazdy w Łomży więc umówiłem się z nią, że przyjedzie tam na tydzień.

Po tym tygodniu znajomości było nam bardzo dobrze ,więc postanowiłem, że zaproszę ja do siebie do Szwecji . Zostaliśmy tam jeszcze tydzień , zdałem to prawo jazdy .Później pojechałem poznać jej matkę , wszystko było oki , złożyła wymówienie w pracy , wsiedliśmy w samochód i na prom po miesiącu wspólnego mieszkania okazało się że jest w ciąży , oboje się bardzo ucieszyliśmy u ciągle się świetnie dogadywaliśmy , dowiedziałem się że ma problemy z tężyczka itp i ma strach z tego powodu rodzić w Szwecji , wiec postanowiliśmy, że wracamy do Polski.

Spakowałem swoje najważniejsze rzeczy ,ona też i wjechaliśmy na prom do Polski .. Po drodze stwierdziła, że chce odpocząć trzy dni i zostałem u swoich rodziców . Okazało się że nie dojechała do domu tylko wróciła do domu który parę lat temu kupiła z byłym i on tam mieszka .. praktycznie od tego czasu jak zjechaliśmy z promu nie chce że mną być .. i nie chce ze mną wychowywać dziecka ..

Czy ktoś może ma pomysł o co jej może chodzić? Jakie mam szanse, by teraz walczyć o dziecko ? Bo o nią nie wiem czy już jest sens po tym , ale bardzo mi nadal zależy ale to wszystko rozwala mi głowę ... Dodam jeszcze, że z byłym nie mogła zajść w ciążę
 
reklama
Nie poznałem jak chyba dobrze po takim krótkim okresie znajomości już zamieszkaliscie razem...wszystko o niej można powiedzieć ale to tylko gdybanie. Może poproś ja o szczerą rozmowę bo to chyba ona wie najlepiej o co chodzi...
 
Ciężko o tą szczera rozmowę bo jedyny powód jaki słyszę to tak po prostu .może po jakimś czasie coś powie . Tylko jak tu nie zwariować do tego czasu
 
Tak myślę że testy będą obowiązkowe , tylko ogarnąć to wszystko do tego czasu będzie ciężko , nie wiem jak się zachować , czy płacić za lekarzy itp . Bo na pewno się niedługo odezwie
 
Tak myślę że testy będą obowiązkowe , tylko ogarnąć to wszystko do tego czasu będzie ciężko , nie wiem jak się zachować , czy płacić za lekarzy itp . Bo na pewno się niedługo odezwie
Cóż. dziwna sprawa ale ja to widzę tak. albo dziecko jest byłego i liczyła ze Ciebie wkręci albo dziecko jest Twoje a wkręci je bylemu bo może byli szczęśliwi tylko tego dziecka nie było. Nie zazdroszczę Ci tej sytuacji. Nie będę pisać ze rak się kończy taki związek na szybko. w przyszłości proponuje więcej rozwagi i dac sobie więcej czasu bo to nigdy nie wiadomo na kogo się trafi
 
Tak myślę że testy będą obowiązkowe , tylko ogarnąć to wszystko do tego czasu będzie ciężko , nie wiem jak się zachować , czy płacić za lekarzy itp . Bo na pewno się niedługo odezwie
wynegocjuj coś jeśli chce żebyś płacił to bądź na wizytach... chociaż tyle no i zasięgnij opinii jakiegoś lekarza najlepiej genetyka czy możliwe jest z wolnego DNA w krwi obwodowej matki wyizolować DNA dziecka tak, żeby określić ojcostwo - to by przyśpieszyło wszystko, bo metoda bezinwazyjna ale nie wiem czy się uda
 
Oki dzięki za odpowiedź ;) a myślicie że jest jakaś szansa że odbiło jej troszkę od hormonów albo co i może to jeszcze wyjść jakoś normalnie ? Czy już lepiej nie zawracać sobie tym glowy
 
reklama
Oki dzięki za odpowiedź ;) a myślicie że jest jakaś szansa że odbiło jej troszkę od hormonów albo co i może to jeszcze wyjść jakoś normalnie ? Czy już lepiej nie zawracać sobie tym glowy


Ja bym nie płaciła póki sama nie poprosi.A jak poprosi to na wszystko brać rachunki i płacić 50%.W końcu ona także jest rodzicem.
Na Twoim miejscu dałabym sobie spokój z nią, nie ejst to osoba stabilna emocjonalnie, dojrzała. wysoce prawdopodobne, że to nie ejst Twoje dziecko.
Cały Wasz zwiazek z tego co piszesz oparty był na niedopowiedzeniach kłamstwach.Zreszta jaka normalna dziewczyna rzuca wszystko po tygodniu i jedzie za ledwie poznanym facetem do obcego kraju. już samo to powinno Ci dać do myślenia.Zupelnie prawdopodobne, że już wówczas była w ciąży zupełnie z kimś innym.
 
Do góry