reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kobietki, potrzebna pomoc NA GWAŁT ! ;)

Dołączył(a)
6 Czerwiec 2014
Postów
13
Mamusie młode (oczywiście te starsze też są cudowne) - może pomożecie w zebraniu informacji do pracy mgr innej mamie. Czas mnie nagli a nie chciałabym przekładać terminu obrony :(. A może macie jakieś mamy w wieku 20-25 lat z jednym dzieckiem (ew.bliźniakami itp) w swoim gronie. Ja wiem, że mamy zazwyczaj czasu nie mają na takie 'pierdoły' ale bardzo proszę o bezinteresowną pomoc. Niech Wam Pan Bóg czy ktokolwiek w kogo wierzycie w pieszczotach wynagrodzi! jeśli link nie wyświetla się prawidłowo proszę o skopiowanie i wklejenie w przeglądarke!

PLIS :)

http://www.ankietka.pl/ankieta/153208/postrzeganie-swojego-ciala-przed-ciaza-i-po-porodzie-przez-kobiety-w-wieku-20-25-lat-pierworodki.html
 
reklama
Do góry