reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kobietki proszę o pomoc.

Dołączył(a)
30 Maj 2016
Postów
2
Witajcie,


Mam problem z byłym mężem.Jestesmy po rozwodzie 2 lata ( z jego winy ) i dopiero teraz od 3 miesięcy zaczął Nas nachodzi.Zaczął ubiegać sięo nasza córkę .Co mam robić ?Jak zareaaniegować.Rodzina mówi mi ,że powinnam zgłosić się do radcy prawnego Link do: Obsługa prawna firm Wrocław | i-Kancelaria .Jak myślicie ? Będą w stanie mi pomóc?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nie bardzo wiem co Ci radzić. ... przez 2 lata od rozwodu wogole nie odwiedzał córki? ??
Co masz na myśli przez nachodzenie? Jeśli chce odwiedzać córkę i nie ma ograniczonych praw do dziecka to ma do tego prawo....


Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
Idź od razu do adwokata, najlepiej takiego, który ma doświadczenie w prawie rodzinnym, dobrym tego typu adwokatem we Wrocławiu jest Link do: Kancelaria prawna-adwokacka Wrocław | Adwokat Jerzy Chojka. Musisz mieć świadków nie z rodziny i jakieś dowody fizyczne - może jakieś smsy, maile, telefony, które świadczą o tym, że was nie odwiedzał. Wtedy będziesz mogła wystawić pozew o ograniczenie praw rodzicielskich.
 
Do góry