reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

reklama
widzę, że południe Gdańska jest silnie obsadzone :-) Ja jestem z osiedla Południe :-)
A propos prania, to ja na poczatku podzieliłam wszystkie ubranka wg przepisów prania z metki, czyli wyszły mi 3 grupy: 30st, 40st i 60st. Zrobiłam 3 prania w podanych temperaturach, a potem prasowanie wszystkiego. I to tyle. Wydaje mi sie, że lepiej nie ryzykować prania w zbyt ciepłej wodzie, bo ubranka mogą się zniszczyć.
 
A wiecie ile jest reraz w Szkole w Łostowicach klas zero - 4, a w poprzednim roku były tylko 2. W przyszłym roku mają znów zwiekszyć o 2 klasy, tyle dzieci przybywa, bo w tych nowych osiedlach to same młode osoby mieszkają. A jak nasze dzieci pójdą do szkoły to nie wiem ile będzie zerówek, chyba 8. ;)
 
Merka bardzo dzięki za opinię!!!Być może już jutro pójdziemy go kupić :) Jakoś tak przyzwyczaiłam się do myśli,że mam aparat i w kazdej chwili mogę uwiecznić mojego małego mężczyznę!!!

Dziś miałam dobry dzień.Byłam u rodziców,bo szukalam z mamą na rynku kombinezonu na zimę dla Didka,używanego.Synuś spisał się na medal,bo cały czas spał pięknie,a on nigdy nie śpi jak wózek stoi!!!!!!!!!!!!!!Kupiłam parę ciuszków i znalazłam super kombinezon,ale w lumpeksie i to za 20 pln ;) Dla mnie to on wygląda jak nowy,bo polarek od wewnątrz nawet nie zmechacony.Do niego są jeszcze buciki i rękawiczki.A ja na allegro szukałam,to musiałabym wydać 40- 50pln i niewiadomo co się kupi.Wogóle widziałam pełno ślicznych ubranek,ale już za małych na Dawidka i zastanawiam się czy nie kupić i wystawiać na allegro.A nóż się coś na tym zarobi,w dzisiejszych czasach kazdy grosz trza ciułać!

Moje kuzynostwo mieszka na Kowalach i Ujeścisku.A mamy tu kogoś z Wrzeszcza,okolic Słowaka ???
 
hej
ja też mieszkałam we Wrzeszczu na Szymanowskiego, ale są tam moi rodzice nadal, Tomek pracuje na Słowackiego, więc Ola jak chcesz to możemy się kiedyś umówić na spacerek ;D dość często bywam w tych okolicach, a Ty na jakiej wysokości Słowackiego mieszkasz?

Martyna, nawet nie wiedziałam o istnieniu Bobasa... to w tych hurtowniach na Rzeczpospolitej? a możesz powiedzieć gdzie dokładnie? bo ja nie cierpię chodzenia po sklepach, młody tym bardziej, więc poszlibyśmy prosto do komisu, kupili bodziaki i wyszli :) a jak ja mam krążyć i szukać to mi się nie chce...
no i oby wujek szybko sobie poszedł, albo żeby wogóle nie trafił :)

ja w tym tygodniu kupiłam na allegro matę edukacyjną po 25 zł i kombinezon na zimę po 16 zł ;D nie wyglądały na zdezelowane ::) cena fajna, zobaczymy jaki stan będzie, jak przyjdą
 
Magda po prostu nie wierzę w to co przeczytałam!!!Jam mieszkam na Żeleńskiego,a więc równoległej do Szymanowskiego.Jak by nie było to jestem na niej codziennie idąc na spacer,a kiedyś chodząc z pieskami!Ale beczka.Mam też paru znajomych,a raczej kolegów Marcina z Szymana.No to jak kiedyś będziesz u rodziców,albo u męza to daj znać to się spotkamy!!!

Martyna u mnie na odwrót,ja mieszkałam całe życie na Żabiance w blokowisku,które mimo wszystko lubiłam,a teraz we Wrzeszczu w domku z ogródkiem,które też uwielbiam,ale czasem brakuje mi tego super widoku z balkonu.Mieszkałam na 9 pietrze i widziałam Przymorze,Morenę,Zaspę,Centum i przy dobrej pogodzie półwysep.Na Sylwestra widok wymarzony.No ale winda,schody itp. to juz ta gorsza strona.

Bodziaki to wolę kupić nowe za 4-5pln. w realu niż używki w komisie za tyle samo.Nie jest to wcale zły gatunek.
 
Ola, gratulacje dla Dawidka z okazji ukończenia 3 miesięcy !!!!!!
No i serdeczne życzenia dla Wszystkich naszych małych chłopaków z okazji ich święta :)
 
reklama
Do góry