reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

gratuluję zaliczenia roku !!!

mój też dzisiaj był nie do zdarcia !!! normalnie padam ! tak mnie wymęczył

a w bobasie byłam dziś, kupiłam bodziacha ;D za 2 zł... tylko to jedno mieli na rozmiar małego :)
 
reklama
Ale złapałam doła na wieczór.
Tak mi źle, że aż strach.
Nawet nie napiszę dlaczego, bo publicznie nie wypada......
 
e mamo, nie łam się ! masz taką śliczną córcię, która powinna wszystkie smutki przesłonić i odgonić !!! :laugh: wszystko się ułoży w swoim czasie....
 
E-mamo cokolwiek Ci dolega,pamietaj ze masz NAS!!!!!!!!!!! :-*

Nie wierzę jaki ten świat mały Magda...W życiu bym nie pomyśla,że jesteś siostrą Tomka!!!Znam ich bardzo dobrze.Tomek nam pomaga przy robieniu kuchni.Można by nawet powiedziec,że gdyby nie on,to Dawidka nie byłoby na świecie,bo nas "godził",jak mieliśmy się rozstać.A twój mąz to wiem gdzie pracuje.W sklepie z nagłośnieniem do samochodów itp. bo mój Banan miał coś kiedyś u miego robić :)

Dziękuję wszystkim w imieniu Dawidka za życzonka.To bardzo miłe,że zauważyłyście ;)

Kupiliśmy mu ;D dziś aparacik nowy Canon A520.Jak na razie testy wyszły bardzo pozytywnie,bez porównania ze starym.I na zdjęciach jak karmię Dawidka zobaczyłam jaki to już kawał chłopa jest,ach...Coś mi nie chciał zasnąć i wogóle histeryzował.Chyba pierwszy raz w życiu nie wiedziałam o co mu chodzi,bo aż się zanosił i nic go nie uspakajało.Zastanawiam się czy to nie przypadkiem dziąsełka,bo strasznie pchał piąstki.Chyba zaopatrzę się w żel...

Martyna gratuluję zaliczenia roku :)
 
Moja myszka spała dzis w nocy 10 godzin!!!!! teraz ma ckawke, chce jej dac piers a ona piers lapka wypycha i wklada lapki. :) :laugh: :laugh:
 
Witam!
Jakos dopiero teraz tu trafilam..gapa za mnie ;D
Jestem z Sopotu, ale sercem i z urodzenia gdanszczanka, tu dopiero od roku mieszkam.
Chetnie z wami pogadam, tylko musze sie wciagnac.. ;)
pa
 
Ola, a że my się nie spotkałyśmy na dzielnicy ?!
Naur, szybko się wciągniesz ;D chociaż ostatnio jakoś powykruszały się koleżanki.... zajęte, czy co ??? ;D ;D ::)
e mamo, mam nadzieję że już lepiej....

a może następne spotkanko? możw w końcu dojedziemy wszystkie do tego parku oliwskiego?
 
reklama
Madziu, Olu dzięki dziewczyny :)
Rzeczywiście przeszło paskudztwo precz ;)

Witaj Naur ;-) Super, że do nas dołączyłaś :) Uściski dla Julci.

Ależ jestem objedzona, mmmmmm
Za mną debiut kulinarny w postaci żeberek z gruszkami :) ciekawam jak zniesie to mały układ trawienny Julki :)

Wczoraj wieczorem wypiłam pierwszą lampkę martini i już wiem, że długo sobie na następną nie pozwolę, Julka ulała wszystko co zjadła :(
No nie lubi :angel: dziewczyna :angel: alkoholu,  po kim to ma ?  ;D ::) chyba po teścoiwej... :mad: ::) O0
Jutro moja siostrzenica zaczyna studia, jak ja jej zazdroszczę tego co przed nią...
Tak sobie dziś wspominałam, że jak wyjechałam z domu na studia to już do niego nie wróciłam.... Boooshhhh.. to już 10 lat minęło...

Ale to były wspaniałe lata.

No nic, tymczasem dzidziol płacze, więc zmykam utulić :)
 
Do góry