reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

reklama
E mamo tośmy zaszalały wczoraj.Ja byłam na tym panieńskim i też pozwoliłam sobie na malą szklaneczkę Martini.Dziś cały dzień Dawid ulewa :-[ Co za dzieci- nie wiedzą co dobre.Rozumiem kurcze jakby po wódce żygały,ale po winie :p ???

Dawid został wczoraj z tatusiem.Bardzo się na nim zawiodłam,chyba już mu nie powierzę opieki nad synkiem- szczególnie na noc.Ja wracam,a on nawalony leży w łózku z piwem w ręku,które po chwili wypadło mu z rąk i zalało łóżko i podłogę.Tak więc o 2 w nocy jeszcze z mopem latałam po pokoju,super!!!Gdyby Dawid obudził się głodny to nawet by się go nie słyszał!!!Dobrze tylko,że Didek śpi u siebie w łózeczku.Cholera wściekłam się na niego jak nic!!!Tak to jest z tymi chłopami,zawsze jakieś problemy...

Naur witamy!!!Pisz jak najwięcej!

Monika23 u nas chyba już nie ma ciężarówek,bo otworzył się dział podrzędny Brzuchatki z Trójmiasta.Ale jakbyś miała jakieś pytanie w sprawie ciązy,to slużymy pomocą :)
 
Ola jak wyslalam mojego z mala na pierwszy spacer to wrocil z nia nie po 2 godz. jak prosilam tylko po 3 .byl zadowolony ze ona spi i koniec. nie wazne ze mogla byc glodna. ten spacer sonczyl sie ogolnie awantura i dniem ciszy  ;)


 
Ola wietrzę ciche dni sądząc po opisie. Ja bym się wściekła i nie odezwałabym się 3 dni. Mój mąż jest gadułą i największa "kara" dla niego jaka może być to jak nie ma do kogo pogadać :)
Jak zdarzy się nam czasem poprztykać to mówi, no weź zrób mi awanturę ale mów do mnie :)

Isska Wiki słodka :) taka drobniutka jest raczej prawda? moja choć jest 2 miesiące młodsza wydaje mi się większa :) Takiego mam klopsika 

Spokojnie tu u nas dzisiaj, jesiennie, widać dziewczyny się weekendowały :)

Właśnie moje małe szczęście usnęło po kąpieli i karmieniu. Coś jej się dziś w wannie znowu nie podobało. Najpierw chlapała nogami a potem jak się rozdarła to ledwo zdążyłam spłukać główkę i ewakuować ją na przewijak. Ech, niezbadane są wyroki...

Idę się pogapić w TV

dobranocka :)
 
Tak mi ładnie dzidzia spała i coś ją wybudziło, teraz biegam co chwilę odpowiednio ja układać i smoka wtykać, bo bez smoka nie ma spanka... Miałyśmy dziś ciekawy dzionek i najpierw Kinga walczyła przy karmieniu po kąpieli, ale potem padła na godzinę. Mam nadzieję, że zaraz mi zaśnie snem nocnym i będzie ok. Ostatnio coraz mniej śpi, bo odkryła, że ma rączki - no i przecież nie można tracić czasu na spanie, bo trzeba rączki do buzi pchać. ;)

Byliśmy dziś u rodziców w Gdyni i zajechaliśmy sobie wycieczkowo do Akpolu. No i coś mi się wydaje, że tam wcale tak tanio nie jest - tu u mnie ceny zbliżone albo i niższe. Kupiłam Kinguli grzechotki na wózek i ogladałam maty. Od kiedy dzieci interesują się takim bajerkiem? Bo ta moja pchełka to chyba za mała jeszce, karuzelka ją z 5 minut bawi. Ona to najlepiej by sobie z kims gadała i rączki jadła.

Isska, fajniutka Twoja mała, czy jej już ząbki idą, że ten gryzak tak smakuje?

Buziaki dla bobasów ;)
 
damayanti ząbki powoli sie zaczynają. dziąsełka ma całe białe i opuchnięte. ciekawa jestem jak to bedzie jak będą się wyzynały.
Rączki pchają do buzi wszystkie dzieci. dzis Wiki wynalazla sobie nowa zabawe. pokazuje babci jezyk. mi, mezowi anie tesciowi jeszcze nie pokazala. zobaczymy jak jutro bedzie jak bedzie moja mama
e_mama Wiki jak sie urodziła ważyła 2850 potem mi schudła do 2650 teraz wazy 4700 :) ona jest uroda we mnie. ja tez jestem drobniutka. moj maz tez kiedys byl drobny
 
Isska no to widać, że ciocia ma dobre oko :) moja na ostatnim ważeniu miała 5760, a ma 2 miesiące i nie całe 2 tyg :) SZOOOK !!! :) Mój mały pączek :)
 
e_mama - to masz rzeczywiscie niezlego paczuszka ;D Chociaz Majka tez jest niczego sobie - urodzila sie z waga 2910, a po 6 tygodniach wazyla juz 4480 ;D Ale do Julki jeszcze jej daleko :laugh:
Damayanti - moja Majeczka bardzo lubi karuzelke i potrafi sie nia zajmowac nawet pol godziny, wiec pewnie to kwestia upodobań dziecka, bo dla malucha w tym wieku karuzelka juz na pewno jest ok :) Na matę też Majkę kladę, ale tam to róznie - czasem podoba jej sie 2 minuty, czasem 15 - zależy od humoru :)
 
Hej !
Spóźnione życzenia dla Dawidka i Mikołajka z okazji skończenia pełnych miesięcy!

U nas jest ok, z tym, że Kubuś też pcha rączki do buzi iczasami jest przy tym marudny. Ząbków jeszcze nie widac, ale zdaje mi się, że jest to kwestia czasu. Jutro czeka nas kolejne szczepienie. Aż mi się nie chce iść i patrzeć jak moje maleństwo będzie kłute.
Wczoraj mieliśmy pierwszą rocznicę ślubu i pojechaliśmy sobie na spacerek do Orłowa i na obiad do restauracji włoskiej. Najpierw jednak byliśmy w kościółku , bo moja mama miała zamówioną dla nas mszę z okazji rocznicy. A w sobotę zaszalelismy i poijechaliśmy na zakupy do Geana- takie rocznicwe ;)

Dobrze, że pogoda jeszcze w miarę w miarę, bo inaczej to człowiekowi nic by sie nie chciało.
Ola nie zazdroszczę Ci przeżyć z Twoim facetem, u nas to by się skończyło wielką awanturą, chociaż jestem pewna na 100%, że taka sytuacja nie miałaby miejsca, bo mój Jarek należy do bardzo rozsądnych i spokojnych ludzi.

Isska - Wiki coraz ładniejsza, zazdroszę Ci, że bierze gryzaki do buzi, bo mój na razie nie chce.

Martyna - gratuluję zaliczenia roku!!! Całe szczęście, że ja już mam spokój ze szkołą, w zeszłym roku obroniłam magisterkę i na razie nie chce mi się iść dalej!

Pozdrawiam serdecznie
 
reklama
Witam, witam! ;D
Dzieki za mile przyjecie! Tak poczytalam o akoholu, no i ja piwko moge spokojnie, jedno na wieczór ;D ale Julka juz od jakis 2 miechów nie ulewa wcale ( kiedys strasznie chlupalo!!)
A z facetami tak bywa, mój mezulek stara sie tylko czasem cos mu nie idzie... ;) calu czas sie pyta o wszystko: co jej dac jesc, juz przewijac, co ubrac??? i tak w kólko jakby wlasnego rozumu nie mial ;D
Moja Lulia taz malutka byla, 2700 spadlo do 2400, teraz wazy 7550g, przynajmniej sie nie nadzwigam!
W piatek idziemy do Aquaparku na basen, na zajecia dla bobasów - zobaczymy jak bedzie, bo z wanny to malej wyjac nie moge! ;D

wracam do roboty,
papa
 
Do góry