reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

witajcie
jak samopoczucia w ten chłodny ale dość słoneczny dzień :)

ja już nie wiem gdzie by rodzić. a chciałabym szkołę rodzenia w szpitalu w ktorym ma to nastąpić.
najpierw myślałam ze zaspa albo kopernik teraz moj mąż mówił ze żona kolegi z pracy jest położną na Klinicznej i może tam - kurcze ale mam mętlik z tymi szpitalami :)
 
reklama
cześć kobitki;-]mam nadzieje ,że tym razem wskoczy mój login;-]To ja mon;-]pisałąm o szpitalu w Wejherowie ;-]Ewka no popatrz jak my kiedyś blisko mieszkały od siebie ...hihi...a tak na marginesie to naprawde z rączką na sercu mogę z autopsji polecić szpital w Wejherowie;-] :D
 
dziewczyny powiedżcie mi jak mogę zdobyć taki obrazek jak wy macie z tygodniami zaznaczonymi??jestem własnie na stronie Lilypie,ale nie moge się w tym połapać.Wybrałam obrazek i nawet zaznaczyłam tydzień,ale co dalej??
 
Czy jest ktoś z Gdyni?
Hej. Witam wszystkie mamy. Ja spodziewam sie dziecka jakos tak pod koniec sierpnia 2004. Dokładnie nie wiem jeszcze kiedy, ponieważ nie byłam u lekarza (urlop). O ciąży dowiedziałam się dwa dni temu i mam nadzieję, że test domowy mnie nie zawiedzie, tak jak nie zawiódł mnie przy pierwszej dzidzi. A bo i muszę Wam powiedzieć, że jestem juz mamą ... pięciomiesięcznego Piotrusia. Siedzi u mnie na kolanach i piszemy razem ten list. Piotrus przyszedł na świat w szpitalu na Zaspiue, który bardzo sobie chwalę. Gdyby był ktoś kto chciałby poczytac o tym szpitalu, napiszę.
Także pozdrawim serdecznie i służę radami pięciomiesięćznej mamy.
 
Monia gdzieś znalazłam taką instrukcję do suwaczków ze strony http://lilypie.com/.
1. Wejdź na tę stronę
2. Kliknij na Baby days ticker
3. Zaznacz Expecting a baby
4. Select baby's due-date, czyli zaznacz, na kiedy masz przewidziany termin porodu
5. Select time zone, czyli zaznacz strefę czasową - ja wybrałam czas dla środkowej Europy czyli UTC +1.00
6. Wybierz sobie jak ma wyglądać twój suwaczek-jaka linijka i jaki znacznik, jakie tło (przezroczyste lub białe)
7. View changes, czyli zobacz, jak wygląda Twój suwaczek, jeśli wszystko ok to zaznacz Remember my details
8. Następnie pod spodem masz trzy ramki z adresem twojego suwaczka. Wybierz środkowy i skopiuj go. Uwaga! Widoczne są dwie linijki, cały adres ma trzy linijki - skopiuj cały!!
9. Wklej skopiowany adres w swoim poście i gotowe. Ładowanie trwa chwilkę, więc nie łam się, jeśli nie pokazuje się od razu. Poczekaj troszkę, a zaraz go ujrzysz. Powodzenia!

Suwaczek możesz wklejać do każdego posta "ręcznie"(zapamiętać adres i za każdym razem go wklejać), albo, tak jak ja, wkleić jako swój stały podpis. W tym celu musisz wejść na swój profil i w tabelce PODPIS wkleić ten adres:

U góry strony masz białą tabelkę z napisami FAQ, Szukaj, Grupy, Profil, Nowe wiadowmości i Wyloguj. Musisz:
1. Wejść na profil
2. Znaleźć tabelkę Podpis i wkleić w niej adres suwaczka
3. Zjechać na sam dół i kliknąć wyślij



Becia powidz coś bliżej o Zapie bo ja się nie mogę zdecydować gdzie mam rodzić.
 
witajcie trojmiejskie i nie tylko mamusie :D
Ewuniu, to prawda ja mam termin na 1.04, ale chyba wczesniej sie rozmnoze, cos tak w kosciach czuje. Bardzo dobrze, ze chodzisz do doktora Fltmana.mozna powiedziec, ze to moj i meza znajomy. ja chodze do jego dobrego kumpla doktora Wajlonisa. fantastyczny lekarz i juz go nawet zapytalam, czy zechce uczestniczyc w porodzie, na co on, ze oczywiscie tak. nie wyobrazam sobie innyego lekarza przy moim fotelu porodowm (alternatywa jest dr Foltman).
Ewuniu, pytasz o szkole rodzenia. zapisalismy sie z mezem do szkoly przy szpitalu i zajecia zaczynaja sie 3.01.2005(poniedzialek) o godzinie 17ej. wytarczy wejsc na oddzial i tam juz Cie pokieruja.oddzial jest na 1ym pietrze (wiesz pewnie).jezeli sie zdecydujesz, to sie pewnie spotkamy. ja moge juz nie zdarzyc dokonczyc zajec, bo kurs trwa 10 tygoidni i moze sie okazac, ze urodze w trakcie szkoly. dla Ciebie to akurat pora, zeby podjac te wazna decyzje.
pytasz skad jestem? mieszkam aktualnie w Rumi, ale urodzilam sie w Wejherowie, natomiast przez wiekszosc zycia mieszkalam w Bolszewie. 2 lata temu, po slubie przenioslam sie do meza i tak sobie tu egzystuje.
pozdrawiam Cie serdecznie
o.l.a.
 
reklama
Do góry