reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

reklama
Hej :-)

ja odliczam dni do wyjazdu do Kraka:tak: a ten już w piątek ok. 14:00. HURRA!!!!! :-)

Iza - ze sobą? A to ma być wyjazd mam z dzieciaczkami, czy całych rodzin? :happy2:

Kasia - super wykład na temat wózków! :tak::tak::tak:
"A sugestie ogólne - jak największa gondola (szczególnie synki to duże rosną)" --- no właśnie, Maciek już wchodzi prawie na styk do naszej gondoli i widzę, że jest mu niewygodnie:szok:

Hausa - "Aha wybraliśmy kierunek wakacji - Bornholm" --- super!:tak:

Dominika - miłego plotkowania;-);-)
 
Cześć dziewczyny!
Caroline szczesliwej podrózy i udanego pobytu:))

Hausa pięknie:)))

My byliśmy dziś na rocznym bilansie i mam dziecko idealne ;) 77cm i 10,840kg , zdrów jak ryba i przy szczepieniu nawet łezki nie było.

Dziś przeżyłam koszmar - Tymo przewrócił się na twarz i już myślałam,że wybił sobie zęba,bo krew leciała- i leciała z dziąsła przy górnej jedynce ale ząb siedzi na szczęście i sie nie rusza - sprawdzałam na śpiku. Zaczęły się dziecięce rewelacje.
 
hej dziewczyny!Dziekuje bardzo za wyczerpujacy wyklad o wozkach no coz czeka nas ciezki tydz w pl:-)bieganie po sklepach i szukanie odpowiedniego:-):-)Hausa dobry wybor Bornholm jest naprawde sliczny szkoda ze nie chcecie jechac bardziej w glab danii bo jest naprawde pieknie np.skagen jest latem niesamowite zreszta jak bedziesz chciala jakies info to chetnie pomoge.emkajot pierwsza krew przelana;-);-)dobrze ze zeby cale no i gratuluje duzego zdrowego syneczka:-):-)pozdrawiam i zycze milego dzionka
 
Emkajot - dzięki :-) Do piątku już niewiele zostało :-) JUPIIIIII :-D
Gratuluję idealnego dziecka!!! Super! :tak:Całe szczęście, że dalej jest całe i zdrowe! :tak:
Miniu77 dobrze napisała "pierwsza krew przelana";-);-)
 
hej dziewczyny!Dziekuje bardzo za wyczerpujacy wyklad o wozkach no coz czeka nas ciezki tydz w pl:-)bieganie po sklepach i szukanie odpowiedniego:-):-)Hausa dobry wybor Bornholm jest naprawde sliczny szkoda ze nie chcecie jechac bardziej w glab danii bo jest naprawde pieknie np.skagen jest latem niesamowite zreszta jak bedziesz chciala jakies info to chetnie pomoge.emkajot pierwsza krew przelana;-);-)dobrze ze zeby cale no i gratuluje duzego zdrowego syneczka:-):-)pozdrawiam i zycze milego dzionka

Witam nową koleżankę:)))

napewno jest duzy wybór wózków u nas , ale mam jedno pytanko, na stale mieszkasz za granicą?ja mialalm ten sam problem z furą dla mojeg i kupilam w pl ale jak sie popsuje czy cokolwiek to kupując tam gdzie mieszkasz masz przynajmniej gwarancje albo dostaniesz nowy, oczywiście to ekstremalne przypadki, mi sie to zdarzylo.....

Cześć dziewczyny!
Caroline szczesliwej podrózy i udanego pobytu:))

Hausa pięknie:)))

My byliśmy dziś na rocznym bilansie i mam dziecko idealne ;) 77cm i 10,840kg , zdrów jak ryba i przy szczepieniu nawet łezki nie było.

Dziś przeżyłam koszmar - Tymo przewrócił się na twarz i już myślałam,że wybił sobie zęba,bo krew leciała- i leciała z dziąsła przy górnej jedynce ale ząb siedzi na szczęście i sie nie rusza - sprawdzałam na śpiku. Zaczęły się dziecięce rewelacje.
GRATKI DLA TYMCIA , :))))

CO do wypadków to witaj w klubie!!!wczoraj pojechalam ze szweagrem do sklepu po baterie umywalkowe i taki8e tam i zaczą sie wyglupać z Czarkiem i wielkie buuuuum na wózku , krew sie polała na początku nie wiemdziallam skąd ..patze powieka rozcieta , myślalam że urodzę , pól obsługi sie zebrało jakieś protokoły chcieli spisywać , i dzieciak ryczy szwagier przerażony, nie wspone siebie :)))w końcu jk sie uspokoił maly zobaczylam , że to nic takiego groźneg , ale pojechalam do przechodni , żeby go obejrzalal ta mnie zlała i odesłała do okulisty , która akurat miała urlop wczoraj , jeszcze bardzierj sie wkurzylam i zawinęłam sie do swissmedu , tam przynajmnie mnie z miejca przyjecli i obejrzeli oko od wewnątrz i uspokoili, dostal tylko krople , ale wiem , że nic wewnętrie nie ma, grrrrr!!!!!dzisiaj oczko jest napuchnięte i kolorowe:)))



u mnie dalszy ciąg zmagań z remontem, wstawie wm taka prowizorkę mojej lazienki:)troche nie do końca tak wygląda ale koncepcja podstawowa coś tym stylu
2dagfgz.jpg
 
Ostatnia edycja:
Ana - piękny projekt!!! :tak: Co do kolorowych ocząt, to Pat latała z lwem z plastiku (masywnym) po domu, potknęła się o jakąś zabawkę i upadła oczkiem na tego lwa. U nas bez krwi się obyło ale oczko podbite elegancko. Martyna chyba widziała. Teraz już zżółkło. Mam nadzieję że i u Was sie szybko zagoi, dobrze że to nic groźnego.

Caroline - a pewnie że z mężami, co oni gorsi? Zresztą ktoś musi dzieci pilnować jak mamusie będą przy grilu piwkować. Tak patrzyłam na moje wolne terminy i pierwszy pasujący mi to 26-27 czerwca (ale Kasi nie pasuje o ile dobrze pamiętam) a następny wolny to 17-18 lipca albo 24-25 lipca. A jak z tym u Was? który wybieramy termin?
Bo myślę, że miejsce się znajdzie, duuużo tego jest w necie jeśli chodzi o noclegi, gorzej aby się z terminami zgrać aby nas jak najwięcej mogło pojechać babeczki...

Powiedzcie, czy Wasze bachorki też ostatnio tak dużo śpią?
Pat ostatnio nie wytrzymuje do 13 zasypia w wózku albo idzie do pokoju, zamyka drzwi, zasłania rolety, kładzie się, przykrywa kołderką i nie mam dziecka. Za to marudna jak się obudzi że ojej :szok:.

Kupiłam sobie nareszcie klapki na lato bo polowałam ale nic mi się nie podobało:

klapanki.jpg

Moje pierwsze w życiu japonki, normalnie czuję się po raz enty rozdziewiczona :-D
Upolowałam też na hali śliczną bluzkę na chłodniejsze lato i okulary przeciwsłoneczne z deka szokujące ale co tam :-p


No to już wiem co z Pati że dużo śpi i marudna :(( Obudziła się z drzemki rozpalona, 39.3 C, gardło czerwone, jutro idę z nią do lekarza rano... Nie wiem co ona ostatnio tak łapie te infekcje gardła za infekcją :((
 
Ostatnia edycja:
Udało mi się dziś wbić do lekarza, ale nie jestem zadowolona. Pęczkowa powiedziała, że nie mam się denerwować, że dzieci chorują i to normalnie że trzeci raz Pat pod rząd ma problemy z gardłem, że pewnie DD przynosi ze szkoły (on jest zdrów). I że mam wyjątkowo zdrowe dzieci. Też mi pociecha ghrrr.

Pati dostała antybiotyk tym razem...
 
reklama
O kurcze zdrówka dla Patuni!!!!
klapki :) nice :) lato wołają !!!!

Ana projekt bomba, moja łazienka już w 99% skończona, jeszcze trzeba raz na kolor sufit maznąć i jeszcze ogarnąć chemie,bo stoi wszystko bez ładu i składu. chciałam fote wrzucic ale męzaty zabrał dzis aparat,bo po wykładach jedzie na drugą robote. wiec jak cos to dzień później jezeli chcesz zerknąć :) tez mam dosyc mała łazienkę i zrezygnowałam z półokrągłej wanny na rzecz 5-kątnej - jest weższa jezeli chodzi o wymiary zew. ale wew ma podobną pojemność co półokrągla.

Poszukiwania auta nadal trwaja, była jedna octavia w 3miescie ale bita ;/ na szczescie mamy znajomego mechanika,bo tak zrobione,ze nie widac....co oko fachowaca moze dojrzeć!
 
Do góry