reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

no właśnie mala łazienka jak nie wiem co , na szczęście doczekałam sie kibelka oddzielnie:)wanna 150 na 70 nie wiem jak mó lubu sie tam zmieści , he he :))))ale na pocieszenie ma panel z hydromasażem:)
to skrawek mojego kibielka:
a40rqa.jpg


lazienka w proszku....

czekam na towją:)
 
reklama
hey laseczki,

wyprowadzilam sie z domu:))) konczymy rewolucje,wiec na jakis czas nie bede miala neta.
potem czeka mnie juz tylko sprzatanie mojej chaty po liftingu.
ufff
 
Hello. U mnie mały spi, obiadek sie gotuje, ja sobie własnie robie kawke. Wczoraj wcinałam truskawki, a dzisiaj dla odmiany kupiłam czeresnie i chyba bardziej mi smakuja... A truskawki?? Hmm to juz nie te same jak za czasów dziecinstwa, jakies takie bez smaku... :biggrin2:No a mały nie lubie, chyba ze mu zrobie z nich taką packe z cukrem to łyzeczka troche zje... Juz nie wiem co mu wymyslac - zadnych owoców moja mała bestia nie chce... aaaa
A ja wam w sumie zazdroszcze, moze nie samych remontów, ale pozniej tego efektu, a przede wszystkim swoich mieszkan... Ja bym tez sobie po swojemu zrobiła, ale przeciez nie bede tu komus robic... :-(
 
hejka mamuski:))

pusto bo pogoda superowa co ????a ja sie męczę z uczuleniem i wole wdomciu siedzieć , normalnie jak nie urok to sra....brzydko mówiąc

Ania a jak sie czujesz , Gabrielka rośnie:))))juz myślalam , że zaginelaś w akcji :))

Martynka nie martw się ja na początku tez tak sie smucilam, jeszcze sie wybudujecie , nie od razu Rzym zbudowali :)))

Iza jak Pati???
 
Aniu - Pati czuje się już w miarę, nadal szybko chodzi spać, długo nie wytrzymuje bo choroba ją męczy, ale co chwilę woła "dada, dada" i przynosi mi buty, na drzwi pokazuje.
Co za uczulenie Cię złapało? Na co?

Ja dziś kupiłam 5 koszyków truskawek i prawie cały dzień spędziłam w kuchni robiąc kompoty na zimę. A wieczór sobie zwieńczyliśmy goframi z bitą śmietaną i truskawkami :))

Jutro po południu mykam do pracy, w sobotę też cały dzień a w niedzielę ślub i wesele z plenerkiem małym. Na nowym sprzęcie, aż jest lekki stresik...

Anja - jak tam Nadusia i brzusio? I Twoje samopoczucie?

Martyna - ja też chyba bardziej czereśnie :) Na jagody też czekam i ostatnio się na kurki skusiłam mimo ceny, z boczusiem w jajecznicy i w sosiku ze sznyclami mniami-jami.

Mąż mnie woła na meczyk więc dobrej nocy i do miłego :)
 
Hello,
Iza jak na złość gdy jest plazowo ! biedna Pati ale jeszcze chwila i juz bedziecie na dworzu! i nie pochwaliłaś sie nowym sprzętem!!!

Martynko trzymam kciuki za szybki skok w swoje M!

Ana wczoraj bylam padnieta ,bo caly dzien na plazy , wieczorem pilates i padlam na ryjek.
Dzis pstryknęłam, z gory przepraszam za bajzel ale juz mowilam,ze nie dokonczone- chemia w nieladzie, brakuje wieszaków itp ale generalnie koniec. jest skromnie oprócz kamienia ale juz mielismy wiec polozylismy, jak za 2-3 lata mamy sprzedawac to nie bede pakowac kasy. tylko szkoda kamienia,bo zamawiany z Włoch ale cóż...zamówi sie nowy ;)




 
Ostatnia edycja:
Cześć Dziewczyny,

ja tylko na chwilkę wpadam, bo o 13 wyruszamy do Kraka:-)
Tak na szybko powiem Wam, że już wiemy, dlaczego Maciek dopiero ok. tygodnia temu zaczął w miarę ładnie podnosić główkę podczas leżenia na brzuszku. To samo tyczy się w miarę sztywnego trzymania główki w pozycji pionowej i brakiem umiejętności podnoszenia się do siadania. Byliśmy na USG przezciemiączkowym (pediatra nam zleciła) i okazało się, że na skutek skoków tętna w okresie okołoporodowym utworzyła mu się torbiel:-( Podobno ma się wchłonąć, ale Mały będzie wymagał obserwacji neurologa + ponownych USG. Także trzymajcie kciukasy za mojego rojberka.

Ana - fajny projekt łazienki i super płytki w kibelku:tak:
No i powiem Ci, że to samo łóżeczko miałam kupić, ale w efekcie zdecydowałam się na inne:-)

Iza - mi termin czerwcowy nie odpowiada, bo wtedy z Krakowa wracamy:happy:
Ładne kwiatowe japonki :tak:
Zdrówka dla Pat i powodzenia w niedzielę :tak::tak::tak:

Martynka - zobaczysz, Ty również będziesz kiedyś swoje mieszkanko lub domek urządzała;-):tak:

Emkajot - Twoja łazienka też bardzo mi się podoba:happy: W ogóle dziewczyny, urządzacie sobie tak w moim guście i kolorach:tak:


No to spadam Moje Drogie i "do zobaczenia" ok. 28 czerwca :-)

Buziole
 
Pozdrów od nas Kraków Carola :) Ale ten Twój szkrabik rośnie, ciągle myślę o nim jako o niemowlaczku małym a tu już 4 miechy.... Kciuki oczywiście mocno trzymane!

Beata - nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, porobiłam kompotów, dziś rano wypucowałam okna, teraz wezmę się za prasowanie, domek tylko na tym zyska. Łazienka bardzo bardzo fajna.

Gosia - wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! I kwiatuszki dla Ciebie z tej okazji:

flowers-stroud-m.jpg
 
Karolina - jak czytam twoje posty to normalnie budzi się we mnie motywacja, żeby samej coś napisać. Takie są fajne, miłe, i osobiste do każdego :-)
Trzymam kciuki za Maćka - takie torbiele dość często się zdarzają i zwykle się wchłaniają. A co do podnoszenia i trzymania główki - u nas Piotrek b. późno zaczął to robić, a na USG żadnych torbieli nie było, więc to może być po prostu że Maciek tak ma, niekoniecznie od torbieli. Nie martw się, będzie na pewno wszystko dobrze. Miłego pobytu w Krakowie! :-)

Emkajot, Ana - bardzo ładne wasze łazienki, bardzo mi się podobają :tak:

Iza - zdrówka dla Pat i powodzenia w pracy :-) Niech nowy sprzęt działa super.

My się pakujemy, jedziemy na weekend do teściów - do domku z dużym ogrodem, więc dzieciaki się wybiegają, a my opalimy ;-) Na początku lipca planuję wyjechać do nich na dłużej, tydzień jakoś. :-)
Plan mam, żeby pomalować jakieś takie małe obrazeczki i sprzedawać na allegro - jakoś pewnie w zależności od rozmiaru (A6-A4) 15-30 zł. Na przykład takie zwierzaki jak ten osiołek:
IMG_0001.JPG


Co myślicie? Jest szansa, że ktoś to kupi? Oprawione w sumie wygląda fajnie.
A tak patrzyłam że na allegro głównie jakieś przedruki na płótno, a takich autorskich obrazków nie ma - są tylko jakieś okropne hałoble na MDFie malowane pędzlem do ścian ;-)
Albo
 
reklama
OOOOOOOOOOOOgrom zdrówka dla Maciusia!!!! i szerokiej drogi!! pozdrów Kraka od Nas ;)

Iz- ja dziś na mopie walczę i ze szmatą kurze,bo jutro mam gości z Wawy to chociaż trochę ogarnę ale okien nie ruszę , o nie! ;)

Kasia pozbierałam zęby z podłogi - ale super! ja jestem na wielkie TAK! sama coś chętnie kupię takiego dla Tyma do pokoju,bo te puchatki są wszędzie a ja chciałabym coś oryginalnego! daj znać jak juz zaczniesz wystawiać - będę czatować na jakieś w kolorze blue, pomarańcz i żółty:) i liczę na możliwość odbioru osobistego plizzzzz!
 
Do góry