reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

reklama
W sumie tylko godzinkę spacerowaliśmy sobie, palmiarnię odwiedziliśmy bo dawno nie byłam. Potem mąż przegonił nas po parku linowym w Kolibkach. Ledwo żyję ;) Wciągnęłam kebaba i teraz spać mi się chce...
 
Witam was po dlugiej nieobecnosci :))))))))

ostatnio albo jestem leniwa albo kiepsko sie czuje dlatego zadko bywam na forum u mnie ogolem ok mala jest glowka w dol dosc nisko w niedziele bylam na iP gdyz zaczely sie plamienia ale na bogu dzieki jest teraz dobrze tylko musze sie oszczedzac i mosze brac nospe...

mam pytanko czy ktoras z was uzywala pieluch firmy dada z biedronki bo cena jest dosc fajna ale tez niechce byle czego kupowac a teraz niewiem jakie najlepiej kupic bo 1 cezko nieraz dosac
 
hello.
bogusia zdrowka i pieknego lekkiego rozwiązania :)
niestety nie mialam jeszcze okazji tych z biedrony (chusteczki dada sa ok) , mialam huggisy i toujours (to lidla) i powiem szczerze,ze pampers sa naj. inne albo przeciakały albo zuzywalam wiecej,bo pampery swetnie chłona i trzymaja. Slyszalam,ze rossmanowskie sa swietne- porownywalne do pampersow ale to trzeba na wlasnej skorze przetestowac ;P
ja czaje sie na promocje i kupuje wiecej i mam na czas do nastepnej prom. zawsze przeliczam ile wychodzi za sztuke.
 
Iza - niestety ni eudało nam się dotrzeć, czasu było jak zawsze za mało...

bogusia - myśmy mieli dada i wg mnie są sztywne.. Dużo bardziej wolę pampersy

ja od poniedziałku wracam do pracy.. także dziś mam ostatni dzień "wolności" :/ :/ :/
 
Hello, Rafał spi, ja ide wlasnie obiadek gotowac.
Nie mam weny, 2 dni temu złamala mi się trójka i teraz latam po dentystach, gdzie, co i za ile, rtg robiłam itd, niewiadomo czy sie da odbudowac jakos czy czeka mnie koronka a to koszt jakies 800zł conajmniej, wiec po prostu masakra... Jak dolicze inne zęby do leczenia (nfz nie obejmuje kanałowego) to po prostu chyba nerke musze sprzedac na jakims czarnym rynku, zeby to wszystko zrobic... No ale musze w koncu sie za to wziasc. Teraz najwazniejsza ta trójka... Na 17.15 ide do jednej dentystki na przeglądzik i bede musiała postanowic co i jak...
Na razie to wstyd sie ludziom pokazywac...
A jeszcze u mnie dach robią i co chwile walą, wiercą itd, wiec po prostu tragedia.

A z Patrykiem jakos sie w sumie rozeszło. Przez telefon gadamy normalnie wiec chyba bedzie ok. @ mi sie konczy, wiec musze go w koncu w weekend wykorzystac troche :-) hihi
 
Bogusia - ja testowałam trochę większe rozmiary - od 3 w górę i powiem ci, że skończyłam na Huggiesach - w Biedronce są 10 zł taniej za paczkę niż w Hipermarketach. Ale Piotrek był uczulony na Huggiesy i jemu musiałam kupować inne.
Z doświadczeń - sztywność pieluchy nie przeszkadzała w niczym dzieciom - nie było otarć ani żadnych znaków że zauważyły (Huggiesy dość sztywne są w porównaniu z Pampersami), więc tym się nie przejmowałam. Pieluchy z Rossmana są fajne - używałam ich przy Piotrku i sprawdzały się super - dużo dłużej suche niż Pampersy. W ogóle Huggiesy i Rossmanowe pieluchy (Babydream) są najbardziej chłonne (tj. najdłużej w środku mają sucho). - polecam szczególnie na noc. Dada są ok na dzień - bo szybko robią się wilgotne w środku - także jak przewijasz często to spoko możesz stosować (szczególnie na początku kiedy dziecko robi co 15 min kupę albo siku, zwykle do świeżo zmienionej pieluchy więc idzie dużo). Pieluchy Happy absolutnie beznadziejne są - słabo chłonne, sztywne, dla mnie odpadały.
Ogólnie też często są uczulenia na pieluchy - u mnie Piotrek miał po kilku dniach wysypki - więc bardzo się nie przejmuj wybieraniem, bo może się okazać, że na jedne się uczula, na drugie nie i wybór jest od ciebie niezależny ;-)
Chusteczki z Biedronki - Dada - są rewelacyjne i połowę tańsze od firmowych - bardzo polecam, bo ich też idzie bardzo dużo.
W ogóle polecam wybieranie pieluch które masz blisko domu - u nas Rossmanowe na jakimś etapie odpadły bo nie chciało nam się marnować czasu na jeżdżenie po nie w kółko (no chyba że hurtowo kupować... ;-))
Aha - co do przeciekania, u mnie na Piotrku pampersy przeciekały :-D Okazało się, że za chudy jest i jakoś w nogach są dziury, gumki za luźne czy coś takiego. Maciek ma indycze udka więc żadne nie ciekną :-D
 
My uzywamy pampersów i huggiesów premium na zmiane. Czasem przed 10 jak zabraknie, mała paczka tych z lidla i tez są ok. Dada u nas przeciekały, z Kauflandu były nawet ok ale na krotki czas, a happy jakies takie dziwne. Wczesniej były fajne w tesco takie fioletowe, ale juz ich nie ma :-( Te zielone tesco uczulały u nas. Z rossmana nie probowałam, ale cenowo wychodzi podobnie jak pampersy z promocji.
Ja tam poluje na pampersy, z reguły na zmiane są promocje - w tesco i realu, a jak nie to huggiesy. Kasiu, a w biedronce fakt są tansze, ale juz sie złapałam na tym, bo jest ich mniej. A w tesco ostatnio płaciłam 38zł za 64szt (4+) a 4 jest podajze 72, a z biedronki 6x....
 
reklama
dziekuje wszystkim za rady juz troszke wiecej wiem heh narazie kupilam te z rosmana zobaczymy a chusteczki kupilam dada i mam ze szkoly rodzenia chuteczki johnsona i hippa wec jak narazie wystarczy, tak dzien monotonny i ciagle chce sie spac
 
Do góry