reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Witam porannie ;)

Jestem majową mamą 2010, dopiero teraz znalazłam to forum regionalne i mam nadzieję, że przyjmiecie nową koleżankę;)

dziewczyny mam pytanko co do becikowego i książeczki RUM-OWSKIEJ , jakie są aktualne wymogi bo co chwila się coś zmienia , Karola i Ivi w temacie?????

Do becikowego potrzebowaliśmy zaświadczenia od lekarza i pesel młodego. Do książeczki RUM pesel i swój dowód.
 
reklama
Witajcie, zwłaszcza nowe forumki, Malwina, Melodie - ranny ptaszku ;-)

Beata - co za słodziaki z Twoich kociaczków!!! Nie mogę się doczekać :-)

Ana - fajny, dowcipny opis, jak tak czytałam to zaczęłam przeżywać jakby to był mój poród :-D A teść nie do przebicia, na porodówkę nie może przecież brudnym autem zajechać :cool2:

Elspeth no to trzymam kciuki za poród przedterminowy, zobaczymy jak to będzie :tak:

Oho, obudziła się moja mała księżniczka, zatem się zmywam. Dziś cały dzień w pracy, wczoraj sesja z małą dziewczynką, jutro i pojutrze Milenka.
 
Witajcie, zwłaszcza nowe forumki, Malwina, Melodie - ranny ptaszku ;-)

Beata - co za słodziaki z Twoich kociaczków!!! Nie mogę się doczekać :-)

Ana - fajny, dowcipny opis, jak tak czytałam to zaczęłam przeżywać jakby to był mój poród :-D A teść nie do przebicia, na porodówkę nie może przecież brudnym autem zajechać :cool2:

Elspeth no to trzymam kciuki za poród przedterminowy, zobaczymy jak to będzie :tak:

Oho, obudziła się moja mała księżniczka, zatem się zmywam. Dziś cały dzień w pracy, wczoraj sesja z małą dziewczynką, jutro i pojutrze Milenka.

Dziękuję za miłe powitanie ale to nie ja jestem rannym ptaszkiem a mój młody ;) Swoją drogą teraz leży sobie obok i rozmawia z sufitem, który musi być niesamowitym rozmówcą bo aż piszczy.
 
Witam koleżanki.
Ana79 dziekuje za zaproszenie.

My mieszkamy w Wejherowie.Mam dwie córki .Obecnie nie pracuje .Chętnie popisze z wami w miarę mozliwości.

Tak a pros może któraś chodzi do doktora K.Maciejewskiego i podzieli sie wrażeniami.Ja dzisiaj ide i troszkę sie boje bo to mój 3 lekarz a potrzebuje dobrego specjalisty.
ja myslę , że bedzieszz zadowolona , to dobry lekarz, ale bardzo konserwatywny , jest ordynatorem w wejerowie , leżąc tam troche wydal mi sie konkretny, rozumiem , że do gabinetu na fikakowie??ja tez tam tyle , że do goworka:)

Witam

Dopiero teraz zobaczyłam ze jest taki wątek:-)

Ja mieszkam w Tczewie
Jest może ktoś???

Pozdrawiam
witam :))))

Witam porannie ;)

Jestem majową mamą 2010, dopiero teraz znalazłam to forum regionalne i mam nadzieję, że przyjmiecie nową koleżankę;)



Do becikowego potrzebowaliśmy zaświadczenia od lekarza i pesel młodego. Do książeczki RUM pesel i swój dowód.
witam , , oj ile nowych koleżanek:))) dzięki a info!

Witajcie, zwłaszcza nowe forumki, Malwina, Melodie - ranny ptaszku ;-)

Beata - co za słodziaki z Twoich kociaczków!!! Nie mogę się doczekać :-)

Ana - fajny, dowcipny opis, jak tak czytałam to zaczęłam przeżywać jakby to był mój poród :-D A teść nie do przebicia, na porodówkę nie może przecież brudnym autem zajechać :cool2:

Elspeth no to trzymam kciuki za poród przedterminowy, zobaczymy jak to będzie :tak:

Oho, obudziła się moja mała księżniczka, zatem się zmywam. Dziś cały dzień w pracy, wczoraj sesja z małą dziewczynką, jutro i pojutrze Milenka.

Iza dzieki za foty , oh jestm maga szczęśliwa , że moglam ci pozować , zrobilaś cudne foty , jak z bajki , paróweczki zeszly na plan dalszy, he he.


ja mam teraz chwilke wolnego ..mały w końcu zasnął, bo trochę się prężył, nie mógł zasnąć , masowałam brzuszek , bujalam , potem odpuściłam , bo musiałam posprzątać troszku a jak włączyłam odkurzacz zasnął...
 
ja mam teraz chwilke wolnego ..mały w końcu zasnął, bo trochę się prężył, nie mógł zasnąć , masowałam brzuszek , bujalam , potem odpuściłam , bo musiałam posprzątać troszku a jak włączyłam odkurzacz zasnął...

Na mojego przez chwilę działała suszarka ;) Mój też przysypia, może nareszcie wezmę się za książki.. Szkoda, że już jest po sesji, gdyby był taki spokojny w czasie gdy musiałam się uczyć to pewnie wszystko zdałabym w pierwszym terminie a tak.. mam jeden wrzesień. :/

Ana, jak się czujesz jako świeżutka mamusia? Dwa tygodnie, takie maleństwo:) Mój mi sie wydawał wtedy taki kruchutki a teraz ta druga broda jest obiektem zartów całej rodziny:D
 
ja myslę , że bedzieszz zadowolona , to dobry lekarz, ale bardzo konserwatywny , jest ordynatorem w wejerowie , leżąc tam troche wydal mi sie konkretny, rozumiem , że do gabinetu na fikakowie??ja tez tam tyle , że do goworka:)
HEj.
Wizyta konkretna szybka i na temat..Przyjmuje też ma Obrońców Wybrzeża w Gdyni
 
Ostatnia edycja:
Ale sie namnozyło nas :) witam wszystkie "nowe" i "stare" kolezanki :)))

od jutra znow upały ! ale LATO mamy!!!!!!!!!! bombowe!

Iza jeszcze kilka dni- mysle,ze za 2tyg kociaki beda akurat takie słodziaki!
 
Na mojego przez chwilę działała suszarka ;) Mój też przysypia, może nareszcie wezmę się za książki.. Szkoda, że już jest po sesji, gdyby był taki spokojny w czasie gdy musiałam się uczyć to pewnie wszystko zdałabym w pierwszym terminie a tak.. mam jeden wrzesień. :/

Ana, jak się czujesz jako świeżutka mamusia? Dwa tygodnie, takie maleństwo:) Mój mi sie wydawał wtedy taki kruchutki a teraz ta druga broda jest obiektem żartów całej rodziny:D
ja sie czuje dobrze , tylko pełna obaw do mojego maluszka ...w poniedzialek mamy badania potem we wtorek do szpitala na kontrole co z tą niedokrwistością:(
a kiedy wyszlaś z Adasiem na dwoprek, po jakim czasie?

HEj.
Wizyta konkretna szybka i na temat.Zdiagnozowano w kwietniu u mnie endometriozę w bliznie po cc.Nikt nie wiedział jak sie pożądnie za to zabrać.A u niego Rach ciach i na operacje dostałam skierowanko.Przyjmuje też ma Obrońców Wybrzeża w Gdyni
Wiec dziewczyny po cc obserwować swoje ciałą......................:-)

no zapomialma o spóldzielni w centrum , no tak:0)a co do cc to wlaśnie na obchodzie mi uswiadomil i pytal gfdzie mnie tak skrzywdzili , he he , on jest wielkim przeciwnikiem cc.

Ale sie namnozyło nas :) witam wszystkie "nowe" i "stare" kolezanki :)))

od jutra znow upały ! ale LATO mamy!!!!!!!!!! bombowe!

Iza jeszcze kilka dni- mysle,ze za 2tyg kociaki beda akurat takie słodziaki!

kociaczki milusie ,tylko tulić:))))
 
Ana trzymam kciuki za dobre wyniki kontrolne!!! Ja urodziłam w czerwcu i juz po tygodniu normalnie śmigałam z małym, pielucha tetrowa na gondolę aby nie wiało i nie swieciło słoneczko i cały dzień na dworzu ( ile dałam rady z małym ssaczem), tyle,ze urodził sie w dniu porodu- a jak z wcześniaczkiem to kurcze nie wiem, najlepiej zapytac pediatrę.
 
reklama
ja sie czuje dobrze , tylko pełna obaw do mojego maluszka ...w poniedzialek mamy badania potem we wtorek do szpitala na kontrole co z tą niedokrwistością:(
a kiedy wyszlaś z Adasiem na dwoprek, po jakim czasie?

Ja wyszłam po dwóch tygodniach ale tylko dlatego, że tak mi zalecała połozna.. młody się trochę poddusił przy urodzeniu i powiedziano, że lepiej poczekać. Jeżeli nie masz żadnych problemów, katarów nie wiadomo czego to wyjdź. Trzeba korzystać z takiej pogody:)
 
Do góry