reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Witajcie, my wróciliśmy ze spacerku, u Nas bunt dwulatka na całego.:wściekła/y:
Ja rodziłam w Redłowie i nie mam co narzekać. Trafiłam na dobrego lekarza. Jedna z położnych miała mnie w nosie ale po zmianie była taka co pomogła.
 
reklama
A u nas od 2. nocy temperatura 39,5... i tylko w nocy, żadnych innych objawów! Macie jakieś pomysły???
 
Minka co u Was??

Marcycha czemu piszesz że bunt dwulatka , co się dzieje??

Dziewczyny z Gdyni gdzie najczęściej spacerujecie z maluchami??
 
Temperatura ustała.
Ja najbardziej lubię Kamienną Górę i plac zabaw na plaży. Lubię tez park kiloński w Chyloni :)
 
Taaaaaaaaaaaaaaaaaaa plac zabaw jest fajny ale Igi jest ciut za malutki na niego.Zawsze jest tam tak tłoczno że na nasze powolne tuptanie to nie jest miejsce.
 
Bunt dwulatka, bo Mati się rzuca na chodnik ja nie pozwalam mu chodzić, robić tego co on chce. Nie chce chodzić za ręke, czy w wózku. Taki buntownik z niego się zrobił.
My najczęściej spacerujemy w parku kilońskim.
 
Ja nawet nie wiem gdzie ten park jest:(
Marcycha współczuję mam nadzieję,że mój młody nie będzie tego przechodził:/

Zła jestem bo ostatnio zimnym jogurtem załatwiłam sobie gardło i złapało mnie przeziębienie, teraz Igor załapał ode mnie:/ Drugi raz załapał przeziębienie od mamy :(

December co tam u Ciebie, gdzie nam znikłaś???
 
nie znikłam, czekam w spokoju na jakieś znaki akcji porodowej :) A poważnie to kończyliśmy remont mieszkania i nareszcie można uznać, że gniazdo gotowe :) :)

Mam już dosyć trochę tej ciąży i chętnie bym się rozpakowała, zwłaszcza w tych upałach koszmarnych...
 
marcycha - witam w gronie zbuntowanych dwulatków ;) u nas krzyki, wrzaski i histerie na porządku dziennym, ale z każdym zniem mniejsze bo się "nie dajemy", jesteśmy spokojni i konsekwentni. I młody już wyczaił że nie ma co zaczynać, bo i tak wygramy..

december - hehe temat końcówki ciąży.. trzymaj się. Będzie z każdym dniem ciężej, ale za to z każdym dniem coraz bliżej końca i zobaczenia maluszka :)

co do porodów to ja oba miałam w Wejherowie i jestem super zadowolona z opieki przed (patologia ciąży), w trakcie (porodówka) i po (położnictwo).

dziewczyny a nie macie ochoty wpaść do Wejherowa do parku na plac zabaw?:)
 
reklama
ja do Wejherowa mam sentyment bo kiedyś tam pracowałam :) Bardzo pozytywne miasto z fajnym parkiem i moim ulubionym bazarkiem :) :)

O szpitalu w Wejherowie dużo słyszałam dobrych opinii. Niestety obawiam się, że bym raczej nie dojechała :) Więc rodzę w Gdyni :)

Swoją drogą w ubiegły piątek w żadnym gdańskim szpitalu nie było miejsc i wysyłano rodzące do Wejherowa i do Gdyni. Ze mną na IP były 2 pary które pocałowały klamki w Wojewódzkim, na Klinicznej i na Zaspie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry