reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

dokladnie :szok: to ja :-) nie zmienilam sie chyba za bardzo przez ostatnie 10 lat skoro bez trudu mnie poznalas :) chyba musze poszukac jakichs twoich zdjec - zeby wiedziec ktos ty :happy:
Mieszkałyśmy nawet przez parę dni w jednym pokoju :-) podczas moich pierwszych dni w akademiku - w 74 D. Potem mieszkałam razem z Ewą i Agatą. Świat jest mały :-D
 
reklama
no coz za duzy nie jest :) ale poprosze o dalsze podpowiedzi :) haha - chyba bez zdjecia sie nie obejdzie - nie moge w tej chwili skojarzyc ...
 
Po raz kolejny widać że świat naprawdę jest mały :-D

Monciapl ja to mam z tego jedną wielką beczkę.Najżałośniejsze jest to,że wydaje nam sie że już nic w tym kraju nie może nas zaskoczyć- a jednak!!! Chciałabym stąd uciec,coraz częściej o tym myślę,bo żadnej przyszłości tu nie ma,wszystko sie sypie,w dodatku ostatnio mnie wszyscy dołują.Przyjechał chrzestny Dawida na urlop z Irlandii- i na co ich nie stać :confused: Szaleją kasą,aż mi jest głupio.W piątek zabiera nas na zakupy-dlatego też mnie ten dzień na spotkanie nie pasuje :-( Do tego moje kumpelki - emigrantki przysłały mi foty na maila,jedna w Australii gdzieś sobie na nartach jeździ,druga z wakacji z Egiptu(mieszka we Włoszech).A ja ??? Mogę sobie pomarzyć,by chociaż do Zakopca pojechać!Takie perspektywy że cholera bierze człowieka!!!
Wszystkiego Najlepszego z okazji rocznicy!!!

Idzia super foteczki,wreszcie Cię zobaczyłyśmy ;-)
 
ja bym z checia przyszla na to spotkanie ( bo nawet wiem gdzie to ) ale niestety w piatek musze do lekarza na kontrole ... obawoiam sie ze nie dam rady :) ale moze nastepnym razem sie uda :)
 
Witam.

ASIUK na moim USG wyszło 3500 a ważyła 2950. Nie masz co się martwić, moją siostra rodziła 4200 i 4100 i twierdzi że nie było źle. Mi po porodzię też było głupio że krzyczałam, ale dzielnie oddychałam, znieczulenie chciałam ale za późno powiedziałam bo po 9, a urodziłam o 9,35 więc położna mówiła że nie ma sensu.

Co do czosnku to ja jem i Ala nie ma nic przeciwko temu.

Alunia zaczęła samodzielnie bez podtrzymywania wstawać i sobie stoi nie trzymając się niczego, a ja cała drżę że sobie krzywdę zrobi, no i nie chce przestać wygrzebywać ziemi z mojego bananowca inne kwiatki ją nie interesują, może macie jakieś sposoby na takiego urwisa.
 
Monciapl wszystkiego naj naj naj !!!!!!!!!
Keterek mz bzđmz si chtnie wzbraly c y Toba ale nie wiemz gdyie to jest.Qrde cođ mam y cycionka.
 
Asiuk a moja babcia urodziła trzy córy w domu i ważyły 4700, 4900 i 5100 (moja mama). Nieźle co? A babcia wcale nie uważa tego za jakiś wielki wyczyn.
Jak rodziłam Agnieszkę, to obok na sali rodziła dziewczyna swoje trzecie dziecko, ale krzyczała w niebogłosy. Leżałyśmy potem razem na sali, a jej synek ważył tylko 2,600 kg. Jak to usłyszałam to myślałam, że ucieknę. A o moim mężu to nie wspomnę. Chłop zbladł.
Jak widzisz każdy ma inny próg bólu. A czasami krzyk pomaga. Zamiast gryźć położną lub mężulka w rękę można sobie wrzasnąć i dać upust swoim emocjom. Na porodówce nikogo to nie zdziwi.
 
Hejka!
MOnciapl wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu- wiele szczęścia i miłości. My 2 października 2 bedziemy świętować!!!

Dawidowa kochana nie dołuj się tak- wiesz fortuna kołem się toczy;-)

Ja na spotkanie bardzo chętna- widzę, że niektórym dziewczynom pasuje, to chociażbym z nimi się spotkała bo strasznie się steskniłam za Wami. Poprosze jakąs mapke na priva gdzie mam jechać!!!!!!!!!!

A na temat polityki i tego co się dzieje w tym durnym kraju to pozwólcie, że się nie wypowiem, bo bym odrazu pewnie bana dostała do moda, za uzywanie niecenzuralnych słówek;-)
 
reklama
Moncia gratuacje z okazji rocznicy, oby ten staż się powiększał, a miłość nadal kwitła:) Ja na porodówce ściskałam męża rękę (sam mi ją dał), to nic, że potem miał ranki po moich paznokciach, ale jak mówił, nawet nie czuł, kiedy mu je wbijałam:p Ostatnio to nie mam czasu na obejrzenie Wiadomości (jedyne, czego nie opuszczam w tv to M jak miłość:p), ale wczoraj Paulinka zasnęła po 19 (yeahhhhhh) i włączyłam TVP1, załamałam się, Rencia Beger pojechała z PIS-em, do tego ponoć Lepperowi zabrali tekę ministra...no no no, już się nie mogę doczekać wyborów, choć wątpię, żeby się coś zmieniło i żeby nam prostym ludziom;) było lepiej. A w ogóle to całkowicie się załamałam, jako polonistka, jak się dowiedziałam, że Giertych chce znieść Gombrowicza z listy lektur, a wprowadzić patriotyczne gnioty...tego to ja na 1 miejscu bym ziosła z urzędu Wrrrr... nie trawię gościa. Idzia fajne zdjęcia, a Twoja mała już sporo urosła, co? moja też już się większa robi, taki mały pulpecik;) Acha wieczorkiem nie mogę odpalić forum, nie wiem, czy za duże przeciążenie, czy jak, dlatego przerzucam się z pisaniem na ranki. Pozdrawiam i życzę miłego dnia!
 
Do góry