reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

To jescze gdyby ktoś nie wiedział gdzie:
ulica Wawelska, szukamy tam kościoła, a na przeciw niego sklepu Lewiatan i tam zbieramy się o 15.30. Wawelska to boczna od Małomiejskiej.
Damy radę :):baffled:
 
reklama
Co z tym spotkaniem.Zdaje się,że Keterek sobie tak tylko powiedziała i nas ciutek olała.A ja się napaliłam.Jakby co to jestem chętna.
 
Nie olala i dogadala szczegolny z Agula przez kom i GG godzine temu!!! Maly mi wstal i nie mialam jak napisac, a wczoraj wybaczcie- bylam na disco :-) szkolnym i wrocilam do domu po 20... nawet nie odpalam kompa, bo bylam w pracy od 8 rana z 2 godzinna przerwa na obiad :sick:

Tak jak pisala Agula- Wawelska, 15.30. Jak juz bedzieice na Wawelskiej to traficie! Ona jest waska i krotka, przecinacie Dabrowki i idzieicie prosto- prawie do samego konca.

Ania_K podejdz po mnie ok. 15- pojdziemy razem. Na domofonie 36- ostatni blok, oki?

Do zobaczonka!
 
reklama
No to cholera takie fajne spotkanie przejdzie mi koło nosa :wściekła/y:

Mam nadzieję,że te zakupy złagodzą mój obecny nastrój :dry:

Zatem miłej zabawy dziewczynki,mam nadzieję,że się pochwalicie jakimiś fotkami!
 
Do góry